Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Párotoktól, férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Párotoktól, férjetektől mennyi az a havi nettó kereset, amit elvártok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A havi költségeink fele.
2018. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
A minimum az, amiből fedezni tudja a kiadásait anélkül, hogy másoktól kellene kölcsön kéregetnie.
2018. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Tudom most kövezni fognak rendesen, de amikor megismertem a párom akkor egyetemisták voltunk és nem vetett fel a pénz. Bőven elég volt hogy szeret. Amikor összeköltöztünk ő továbbra is egyetemista volt én kereső felnőtt. Az volt a lényeg ki tudjunk jönni hónap végén a keresetünkből (neki inkább csak ösztöndíja volt meg gyakornoki pénz- de az buszra el is ment).

A párom olyan, hogy él hal a területért amit tanul. Szereti csinálni és szeret engem is. Támogattuk egymást mindig. Így én semmit nem "várok el" ezeken a dolgokon rég túlléptünk. Mindig mindent megbeszélünk és közösen döntünk pénzügyekben is.

Mostmár lassan beindul a karrierje is, de ő nem a gyors meggazdagodás lehetőségét választotta (kereshetné ennek többszörösét is, de szakmailag unalmasabb lenne a munka). Ő ezt a választását is úgy hozta meg, hogy velem megvitatta. Elmondta hogy elmehetne X céghez dolgozni jó sok pénzért de a munka uncsi lenne. Vagy válaszja a kihívást ami sokkal kevesebbet fog jövedelmezni az elején biztos, de szép lassan fel lehet tornázni a keresetet. plusz többet lehetne velem itthon. Én pedig azt mondtam, hogy azt válassza amelyik út boldoggá teszi.


A pénz a napi megélhetésen túl nekem többet nem jelent. Mindig megtanultam a takarómig nyújtózkodni, így nekem nem okoz gondot ha nincs ez vagy az amíg azzal élhetek békében akit szeretek és aki viszont szeret.

2018. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Netto 500 ezer, 3 gyereket szeretnék.
2018. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Részemről annyi az elvárás, hogy kb. annyit keressen, mint én.
2018. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Elvaras nincs de mivel kulfoldon elek igy 1 millio felett (atvaltva) ami nem irrealisan sok es a ferjem ennel tobbet keres-ahogy en is.
2018. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
"amikor megismertem a párom akkor egyetemisták voltunk" - Csak nem mindenkinek jön össze iskolás korában. Akiknek akkor jön össze a dolog, mikor már felépítették az életüket, és már rég nem iskolások, ott azért már nem feltétlenül opció, hogy na akkor építsük fel közösen a nulláról. Amit már kialakítottál magad köré, abból már nem szívesen adsz alább, ha nem muszáj. Most tökmindegy, hogy valaki azért talál rá később a párjára, mert így alakult, vagy azért, mert belefutott egy házasságba fiatalon, ami nem jött össze és elvált. Szóval szuper, ha valaki jön itt a közösen építsük fel az életünket dolgokkal, de ez csak addig működőképes, amíg valaki elég fiatalon jön össze a párjával. Örökké mégse várhat az ember az élete felépítésével arra, hogy majd jön valaki, akivel közösen. Aki még 30 fölött is valakivel közösen akarja felépíteni az életét, és nem törekszik az önállóságra, azzal bajok vannak.
2018. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
200-300 között, de életkortól függően jó ha több. Aki ennyi pénzt nem képes megkeresni, az nem akar dolgozni, tekintve, hogy árufeltöltőként is kb ennyit kapsz, amihez kb annyi kell, hogy ne legyél csimpánz...
2018. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, jöhetnek még!


Kedves 8-as, ezek a számok Budapestre értendőek? Tekintve hogy itt, Komárom-Esztergom megyében ez nem álja meg a helyét, árufeltöltőként örülnek az emberek a nettó 100-120-nak is.

2018. okt. 28. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs elvárás, csak annyi, hogy jöjjön ki a keresetéből úgy, hogy nem húz le közben másokat. Jelenleg jobban keresek, mint a párom, de mind a ketten tudunk félrerakni így is. Nem fillérezgetünk, a háztartásba kb. ugyanannyit fizetünk, a saját dolgokat meg mindenki magának rendezi (pl. ruhák, hobbi stb.).
2018. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!