Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek van esély? 6 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lackoka... kérdése:

Szerintetek van esély? 6 éve ismerjük egymást a párommal. Két éve hozzám költözött. Nettó 350000 Ft a fizetése. Mindent én fizetek. Egyedül váltottam lakást, egyedül újítottam fel. Persze velem költözött.

Figyelt kérdés
A férjétől még nem vállt el és naponta hazajár mert neki ott még tulajdonrésze van. A gyerekemmel abszolút nem foglalkozik. Ennek ellenére szeretem de úgy érzem hülyére vesz. Ti mit tennétek? 48F A párom 52N
2018. febr. 26. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lackókám, szerintem nagyon jól érzed.
2018. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az ő fizetése? Áruld már el akkor neked mennyid van? Mit foglalkozzon ő a gyerekkel, valószínűleg ő nem a párodnak és pótanyának ment oda. Az, hogy tulajdonrésze van oké, de mi köti oda, hogy mindennap haza járjon? Gyerekek, kutya, macska, vagy mi?
2018. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Csak azt ne mondd, hogy elvitte a cica nyelved.....kommunikáció, anélkül nem fog menni, ha nem akarod, hogy továbbra is hülyére vegyen. A leírtak alapján egy palimadár vagy.
2018. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 válaszoló vagyok, rájöttem, hogy szinte apám korú vagy és durva is voltam na... hát sajnálom, de még találhatsz jobbat is nála, aki nem vesz hülyére és nem is használ ki.
2018. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:

A párom...

Igen talán pont ő a "párod".

Valamit nagyon érdekesen csinálsz ha egy harmonikus, egymást támogató kapcsolatra vágysz.

2018. febr. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel egy fiatal, csinos csajt is eltarthatnál. Ebben a korban 5 év múlva vénasszony lesz melletted, de Te még fiatalember leszel. Ha meg szerelmes vagy, ne nyafogjál itt a fizetése miatt. Amugy ja, hülyére vesz. Kivéve, ha te milliókat keresel havonta, mert akkor még jó hogy te fizetsz mindent.
2018. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!