Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Eltartásnak számít, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartásnak számít, ha a nő keres havi netto 150 ezres, a párja netto 800 ezret és olyan életszínvonalon élnek amit a nő nem engedhetne meg magának?

Figyelt kérdés

Mondjuk a nő vesz magának havi 70 ezerért ruhákat, 30 ezret költ szépítkezésre, ezt egyedül nem tehetné meg.

Közös kasszán vannak, nem spórolnak nyaralással, programokkal, kajával.



2018. máj. 5. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel, minek számít? Amúgy nem annak, hiszen a nő dolgozik és fizetést kap. Az már országunk szégyene, hogy a havi 150 teljesen átlagos fizetés. Egy ilyen gazdag férfivel nem fog tudni versenyezni és nem is az a dolga. Ha szeretik egymást és nem a pénzéért van vele, akkor egy rendes nő. Ha a pénzért, és ezt mindkét fél tudja, akkor is az ő dolguk. Mondjuk ha a pénzéért lenne vele, ő sem dolgozna tehát ennek kisebb az esélye.
2018. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
#1 Azért ez nem teljesen van így. Ha én keresek x összeget, de azon felül a párom pénzéből élek, akkor igenis részben eltartott vagyok. Viszont szerintem ezzel nincs semmi baj, ha a párnak így megfelel, csinálják így, senki másra nem tartozik.
2018. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is részben, vagy legalábbis nem egyértelmű minek számít.
2018. máj. 5. 11:17
 4/24 A kérdező kommentje:
Az is az ország szégyene, hogy valaki netto 800 ezres fizuval “ilyen gazdag”-nak számít itthon, ha lenne 3 gyerekük nem is maradna meg sok pénzük...
2018. máj. 5. 11:19
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Igen, egy családban aki többet keres, az tartja el a többieket. De én nem látok ebben semmilyen problémát. Nekem öröm, hogy adhatok azoknak, akiket szeretek.
2018. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
A férj a családfenntartó, ha lesz gyerekük máris nem lesz ennyire kiegyenlítetlen a dolog.
2018. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Az. De ha nekik jó így, akkor nekem is. Ő is dolgozik, keres, sajnos nem mindenki tud félmillákat keresni.
2018. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

grat annak, aki szerint wz eltartottság. ha egyszer mindkèt fèl odateszi magát ès dolgozik, de egyikük többet keres, természetes, hogy a másik fél nem fogja nézni, hogy a másik nem engedhet meg magának olyan dolgokat, mint ő. legalábbis ha szeretik egymást. ez a kapcsolat lényege, hogy megosztjuk egymással az életünket, ami közös. persze ha a többet kereső felet ez zavarja, csináljanak külön kasszát, bár ez ilyen nagy különbsègeknèl elég nagy hülyeség szerintem.


nem vagyok ilyen helyzetben, de pl volt olyan az èletemben, amikor a páromnak nem volt munkája ès az èn fizetèsemből èltünk. nem szórakoztam ilyenekkel, hogy "naa most èn eltartalak, kushadj". egy kapcsolat, ahol szeretet ès tisztelet van, nem így működik

2018. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
#8 Most miért kell azt hinni, hogy az eltartottság valami negatív dolgot jelent és akkor az eltartott félnek kuss van? Egyáltalán nem erről van szó, de ha akár csak részben is más pénzéből élsz, akkor mi lennél mégis, ha nem eltartott? Én pl suli mellett dolgozok is, de nagyrészt még a szüleim pénzéből élek, tehát eltartott vagyok. Nem háborodok fel ezen, mert ez tény, de nincs ebben semmi rossz, amíg a feleknek ez megfelel :D
2018. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

#8 Nem azért eltartottság, meg van különbség a fizetésük között, hanem mert az egyik fél rengeteg olyan dologra költ, amire egyébként esélye sem lenne. Tehát ha valaki a másiknál valamennyivel többet keres, és azt beforgatják a közös életbe, kölkökbe, kicsit jobban hozzájárul a dolgokhoz, akkor nyilván nem. De ha a 150e fizumból 180-at költök ruhára meg kozmetikumokra a párom révén, akkor ne mondjuk azt, hogy valójában nem vagyok eltartva.


De csatlakozom a másik kommentelőhöz, hogy ezzel semmi baj nincs, ha nekik megfelel.

2018. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!