Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férfinak az első házasságá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak az első házasságából született gyermeke mindig fontosabb lesz az új élettársnál illetve gyéreknél?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Apám konkrétan nem is tartotta a kapcsolatot az első házasságából született gyerekével, se a volt feleségével. Talán ha kétszer találkozott a lányával 20 év alatt (2 közeli családtag temetésén), de még akkor is alig beszélt vele. Második feleségétől is elvált, abból a kapcsolatból vagyok én és a bátyám, de kb karácsonykor látjuk meg amikor szalagavató/ballagás/diplomaosztó volt. Ez alapján talán látszik mennyire nem érdekli apámat a saját gyerekei, de az első szülött lánya aztán végképp nem, pedig 10-11 éves koráig ő "nevelte" (pontosabban közös lakásban éltek csak).
2018. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Igen...hiába van az új asszony..meg gyerek...az mi közös gyerekünk az első neki...amu nekem már néha kicsit sok...állandóan érdeklődik...a mostani párom meg már zavarja hogy napi szinten írogat..és engem is...hozzáteszem ő lépett le anno más miatt
2018. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Hogy lenne fontosabb:))?? Max egyenlo.Nem veletlen van uj kapcsolata.Nem szep dolog se az ha az uj gyerek a fontos se az ha csak a regi .Gyerekek egyenloek.
2018. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ha a volt felesége már nem érdekli, akkor magasról tojik a gyerekre is. Aki a gyerekre hivatkozik, az hazudik, annak valójában még az első felesége fontos.
2018. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Na neeeeee,milyen hulyesegeket irtok.Elvalt vagyok,imadom a lanyomat,es az uj kapcsolatbol szuletett fiamat.Nekem egyformak,es semmit nem erzek a volt felesegem irant.Ezt az ex nok bemagyarazzak maguknak? Igy konnyebb? H a volt ferj ha szereti a gyereket Akkor az azert van mert a volt feleseget szereti titkon?! :D Van baj a fejekben....
2018. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Gratulálok hogy lepontoztál...látszik hogy fáj az igazság...ha mások véleményét és tapasztalatát igy minősíted, nem lehetsz vmi nagy észlény
2018. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
5: igazad van...én sem hiszem hogy miattam érdeklődik mindennap a gyereke felől..az még hozzá tartozik a sztorihoz hogy az új asszony gyerekének nem ő az apja
2018. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Lassan az van ,h a pasik le kell szarj@k a gyerekuket,h az ex ne kepzelodjon.:D
2018. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8: Ne aggódj, tízből kilenc le is xarja, jó magasról. 9 évesen láttam utoljára az apám. Ezt látom mindenhol. Válás után csak az új punci fontos, és hasra kell esni, ha két havonta egyszer előkerül. De a többség úgy dobja el a nővel együtt a saját gyerekét, mint a rongyot, mintha köze se lenne hozzá.
2018. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsere en nem azokhoz tartozom.En het 4 is elhozom a lanyom,de viszont volt olyan ,h annyira kavart az uj parom ellen az exem,h a balhek miatt egy honapig nem lattam a lanyom.biztos vagyok benne ,h sok gaz apuka van,de abban is ,h sok no ellene neveli a gyerekt ha nem akar mar vele elni.Nalunk is ez volt ,Aztan az exfelesegem felfogta,h ezzel semmit nem er el,csak a gyereket szivatja.
2018. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!