Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom mi baja a barátnőmnek és nem mondja meg csak sír? Hogy lehetne kiszedni belőle?

Figyelt kérdés
Amióta hazajött csak sír. Én kérdezgettem mi baja nem mondja meg. Már nem tudom mit csináljak
2018. nov. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyelőre csak adj neki vizet/teát és hagyd kicsit magára, ha nem igényel társaságot. Mondd meg neki, hogy itt vagy és ha készen érzi rá magát, csak szóljon és meghallgatod.


Szerintem ha lenyugszik, elmeséli.


Remélem semmi tragikus! :/


30N

2018. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendben van köztetek, jól működik a kapcsolatotok? Ezelőtt nem csinált semmi gyanúsat vagy nem bántottátok meg egymást?

Csak mert nehogy azt tervezgesse, hogy szakít veled, ez gyakran lehet ennek az előjele.

2018. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egy kicsit. Lenyugszik egy picit ès elmondja. Mond neki hogy ott vagy vele, számíthat rád ès ha beszèlni szeretne veled ott vagy.
2018. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem komoly. Remélhetőleg nem azért sír, mert melléd kupakolt, s bűntudat gyötri.
2018. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Vagy épp "csak" megerőszakolták.
2018. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Olyan is van hogy "csak úgy mert olyan a kdeve". Hagyd békén. Kérdezd meg hogy maradj e mellette vagy egyedül akar-e lenni, aztán csináld amit mond.

Majd elmondja ha megnyugszik. Vagy akkor sem. Nőknél az ilyet nem lehet tudni.


Azért jó lenne ha megosztanád ha már tudod mi volt a baj.

2018. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!