Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ha gyereket szülnétek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha gyereket szülnétek és ugyanakkor szülne a férjetek exe is, de az ex lemondana a gyerekről és a férjetek akarná hogy magatokhoz vegyétek a másik gyereket is, belemennétek? Legalább lenne egy kistestvér is, ha más is az anya.

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
De varj mar. Az a gyerek a “ferjeme” vagy az exe meg valami masik emberke csinalta?
2018. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Válnék, de nem a gyerek, hanem a megcsalás miatt.
2018. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Hát nehéz döntés. Én valószínűleg belemennék. Nem a férjem meg nem az exe miatt, hanem hogy normális körülmények között, szeretetben nőjön fel a gyerek. Bár ki tudja mennyire lenne jó neki. De ha anyagilag megengedhetnénk magunknak két gyereket egyszerre, és biztos lennék benne, hogy megfelelő környezetben tudjuk felnevelni akkor nekem nem okozna problémát.
2018. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Utcsó mondat 1-es. :)

Mondjuk faszájos: gyereket csinál a feleségnek meg az ex-nek egy időben/egyszerre. :)

Naaa, nevelnétek az ex gyerekét? :DD

2018. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

A Trónok harcát nézitek? Jon Snow-val pont ugyanez történt. (Pontosabban Catelyn Stark az, aki a kérdező helyében van.)


Amúgy 99%-ban a férfiakkal fordul elő, hogy egy háztartásban kell éljenek olyan gyerekekkel, akik nem az övéik, mert a párjuk korábbi kapcsolatából van. Néha-néha a nők is megtudhatnák milyen érzés is ez. Szóval hajrá!

2018. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
1-es,a gyerek más embertől lenne.
2018. dec. 6. 19:31
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha a férjem azt akarná hogy neveljem fel az exe gyerekét, elgondolkoznék hogy vajon tőle van-e, ha nem akkor valószínűleg még szereti az exét
2018. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem, biztos, h nem. Az ex maradjon ex, nem exhumáljuk. :)

Különben is, milyen anya az, aki lemond a gyerekéről...kb. olyan...khm, főleg szó sem lehet róla.

2018. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
A férjem mégis miért venné magához egy idegen ember gyerekét, még ha az exe is szülte? Akkor az a gyerek az apához tartozik, ha az nem a férjem (ajánlom neki), akkor semmi köze hozzá, bizonyára örülne egy csomó pár, hogy örökbe fogadhatnak egy kisbabát, ha már nekik nem lehet. Nem értem, miért merülne fel a gyerek hozzánk vétele, ha nem a férjem az apa.
2018. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Elso vagyok. Nem vennem magamhoz. Elsosorban az anyjahoz vagy az apjahoz tartozik, se nekem, se a ferjemnek semmi koze hozza az eg vilagon.
2018. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!