Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel lepjem meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom karácsony délelőtt ha dolgoznom kell?

Figyelt kérdés

Ötleteket szeretnék kérni. Sajnos úgy alakult hogy a párom otthon lesz karácsonykor míg én dolgozok és csak 4re érek haza minden nap. Emiatt ő el van keseredve, mert úgy érzi egyedül lesz egész nap. Azt szeretném hogy ne unatkozzon, hanem valami feladatot kitalálni neki ami kicsit ünnepi hangulatba hozza mire hazaérek (mármint azon kívül szeretnék valamit hogy kizavarom egész napra robotolni a konyhába.. :D főzni én szeretnék)

Minden fontosat együtt csinálunk majd délután (karácsonyfa, tálalás), de szeretném meglepni valami lazulós elfoglaltsággal a délelőttökre, nehéz időszakon van most túl. Szóval nincs valami ötletetek?



2018. dec. 13. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tehat eltartott a baratnod.
2018. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nekem is vannak ötleteim de azok elég perverzek, nem tudom hogy szép dolog e karácsonykor kivitelezni :D
2018. dec. 13. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Télapu 1-2, Volt egyszer egy karácsony 1-2 filmeket nézze meg. :)

Hangolódjon az ünnepre. :D


Foglalja le magát, felnőtt ember, nem? :)

2018. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Playstation 4 Pro? Az elég jó meglepetés lenne. :D
2018. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne eltartott... És én vagyok a lány. Mindössze neki nem kell karácsonykor dolgoznia, nekem meg igen. És nem akarom hogy délután már egyikünknek se legyen kedve semmihez, neki azért mert itt volr egész nap, nekem meg azért mert fáradt vagyok.
2018. dec. 13. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Tehát a párod annyira életkêptelen, hogy nem tudja magát elfoglalni fél napig egyedül? Vagy csak ennyit nézel ki belölle? Takarìttas ki vele :D
2018. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg te dolgozol ő szépen meg főz és ki takarít . Ha már otthon van ő is csinálhatja nincs előírva hogy csak a no dolga ez
2018. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az alap. Szeret főzni, amit kikészítek neki azt meg fogja csinálni, a takarítás is alap nála, sőt sztem a karácsonyfát is felállítja mire hazaérek. De szeretném kicsit különlegesebbé tenni a napot.
2018. dec. 13. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Küldj hozzá egy ördögöt másnap egy angyalt, mind kettő női kivitelben, elég karácsonyias lesz a hangulat
2018. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És mást nem állít fel, mire hazáérsz?
2018. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!