Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet ez így? Valaki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így? Valaki volt már hasonló kapcsolatban? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Én pesti vagyok, itt is dolgozok, ő vidéki és a munkája is oda köti. Eddig távkapcsolatban voltunk, volt hogy 4 hétig se találkoztunk, de most én odaköltöznék hozzá. Így viszont kb 2 óra mire beérek dolgozni, tehát 4-5 órám a napból csak utazással fog telni... és attól félek hogy ez így nem fog működni, pedig nagyon szeretem a párom... De ő nem akarja otthagyni a munkahelyét, illetve a családja is ott van. Nekem viszont pesten van minden....

Valaki volt már ilyen kapcsolatban? És mi lett végül belőle, mire jutottatok?


2018. máj. 17. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez így rohadtul nem fog működni, mert ebben a kapcsolatban csak te áldozol be mindent, neki ez meg kényelmes
2018. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi hasonló helyzetben a 2 hely közé költöztünk, nagyjából félútra. Egyébként később, máshova, jártam dolgozni napi 6 óra utazással... másfél évig bírtam, utána egy évig itthon voltam, annyira kikészültem fizikailag. Pedig imádtam a munkám.
2018. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
el ne költözz buta lány!!!
2018. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem költöznek Pestről vidékre egy férfi miatt

Nem adnám senki kedvéért az életem

Nem nehezíteném meg a saját életem

2018. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ja, hogy odaköltözöl és utána utazol egy csomót napi szinten. Neki pedig majd még ennyi áldozatot sem kell vállalnia...

Értem.


Ja, nem.

2018. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Inkább neki kéne Pestre költözni...

Több azért a lehetőség mint vidéken...

Biztos találna munkát.

2018. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Költözzetek össze félúton.
2018. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez így nem fog működni, ez rengeteg utazás napi szinten, ki fogsz készülni. Valami kompromisszumost megoldást kellene találnotok, nem olyat, hogy egyedül te "áldozod" be magad, neki meg meg sem kell mozdulnia.

Vagy kettőtök között félúton próbáltok meg lakhelyet találni, vagy nem fog működni munkahely váltás nélkül.

2018. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

de meg fogod ezt szívni, anyukám!


eleve Budapesten több az álláslehetőség és magasabbak a fizuk, kint vidéken, a párod igazi lúzer, hogy nem él ezzel a lehetőséggel, de azt tőled elvárja, hogy eztán a fél életedet ingázással töltsd, plusz vezesd a háztartást és az ágyban is legyél jó.


ennyi utazás után szerintem szex is kevesebb lesz, energiád nem lesz rá.


magyarán te adjál fel mindent, de ő meg semmilyen áldozatot nem hoz.


én ezen a ponton szakítanék.


vagy megkérném, hogy vezesse ő a háztartást, amíg én ingázok.


ez a minimum.

2018. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Ezt mi úgy csináltuk, hogy a párom költözött hozzám. Ő albérletben élt, nekem van lakásom. Segítettem neki munkát keresni, aztán költözött.
2018. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!