Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom még nem akar összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még nem akar összeköltözni velem, miért?

Figyelt kérdés
14 hónapja vagyunk együtt. Ő 30 én 24 vagyok. A mostani albérletemben nem bírom a lakókat, és felvetettem az ötletet, hogy költözzünk össze. De a barátom nem lelkesedik még a dologért. Azt mondta, hogy szeret engem, de ő erre még nem kész, meg fél-1 év múlva külföldön szeretne amúgy is szerencsét próbálni, és nem akar már Budapesten belül költözködni, de nyugodtan aludjak annyiszor nála, ahányszor akarok (ő 2 sráccal van egy albérletben). Én meg egyébként akkor tartanék vele külföldre, ha előtte picit együtt élnénk, mégiscsak úgy ismerném meg jobban. Mit gondoltok? Ez természetes a részéről, vagy valamit titkol előlem, vagy nem szeret igazán?

2018. okt. 30. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Fél év múlva ki akar költözni. Fél éven belül ilyenkor kell az embernek egy másik költözködés, mint púp a hátára.
2018. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Es készültök is ki? Pénzt kell félretenni stb
2018. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

"A barátom még nem akar összeköltözni velem, miért?"


Válasz: "de ő erre még nem kész, meg fél-1 év múlva külföldön szeretne amúgy is szerencsét próbálni,"


Ennyi. Nem kell fantáziálni! Ha meg értelmezési problémáid vannak, akkor keress fel egy szakembert.

2018. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit gyanús, hogy kifogtál egy "anyuci pici fia" fiút.
2018. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
De hát elmondta, hogy miért. Maximum 1 év múlva külföldre fog költözni. Addig meg minek költözne veled össze, miért nehezítené az életét, ha így is elég vagy neki arra, hogy átjárj hozzá dugni?
2018. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért bő 1 év után már lehetne költözni, ha akartok családot, meg ha nem egyedül szeretne külföldre menni.


Egyszer nagyon beszéljétek meg, mit akartok a másiktól, hoyan tovább, mert baromi ciki arra ébredni évek múlva, hogy éveket pazaroltál el egy olyan emberre, akivel nem passzol a jövőképetek.

2018. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%
#4: Semmi gyanú fel sem merült bennem, még a hozzászólásodat olvasva sem. A srác és a csaj tervei nem egyeznek. A csávó külföldön akar érvényesülni, a csaj meg már közös lakást akarna, mint általában a prolik 20-22 évesen. Ennyire egyszerű.
2018. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Oda is költözhetnel hozzá.
2018. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem lesz házasság.
2018. okt. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem akar veled élni. Ennyi. A vàlaszt megkaptad ha figyeltél volna arra amit mond. Nem tervez itt maradni, külföldre akar menni. Amúgy hívott egyàltalàn hogy menj vele vagy csak rà akarsz telepedni? Lehet alapból egyedül tervez menni. Addig meg màr minek költözgessen fél, 1 év miatt...Kommunikàljatok egymàssal. Hasznos dolog!
2018. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!