Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 6 hónap után szeretnék összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap után szeretnék összeköltözni a barátnőmmel. Neki ez nagyon gyors, de nem értem miért?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy minek nem szeretném tovább húzni az időt, azzal, hogy összeköltözzünk. Szeretem és jól érzem magam vele.

Többet lehetnénk együtt és elkezdhetnénk kialakítani a saját kis közös életünket. Hosszú távra tervezek vele, így szeretném, ha még az elején kiderülne, ha nem működik valami. Másnak mi a véleménye erről? Esetleg tapasztalatok?

Lány 24 éves, Én 28



2018. aug. 26. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Az, hogy önző vagy. Neked mi a jó, te hogy tervezed, rólad szól az egész.

Olyan túlzottan tervszerűen ecseteled, de a párkapcsolatok nem így működnek.

2018. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Első: Attól még nem önző, hogy megindokolta, ő miért van az összeköltözés mellett...



Kérdező: Ennyi idősen fél év után - ha mindketten komolyan gondoljátok - szerintem teljesen reális lépés lenne az összeköltözés.

Ő külön él a szüleitől, vagy lehet, hogy a kényelem miatt nem akarja?

2018. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog amiben együtt kell döntenetek s nem ultimátum ilyen fiatalon, fiatal kapcsolatban. Ha õ még nem szeretne az is érthetõ.
2018. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ezt csak o tudja megmondani. Nekem pl. felev utan azert lenne nagyon gyors, mert csak olyan koltoznek ossze, akivel mar meg van az elkotelezodes, akivel valoban otthont es kozos csaladot akarok es fogok is letrehozni. Egy par honapos randipartner pedig meg nem ez a kategoria. Ha meg mindenkivel osszekoltoznek, akkor ki tudja hany randipartnerrel elnek egyutt a ferjem/volegenyem elott, annak meg nem latom ertelmet meg nem is szimpatikus viselkedes a szamomra. A legtobb baratnom pl. hasonloan gondolkodik, lehet a baratnod is. Beszelgess vele errol.
2018. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert valószínűleg nem akar egy kvázi ismeretlen emberrel összeköltözni...
2018. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem attól önző amiért megindokolja, hanem ahogy indokolja.
2018. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem akar. Pont.


Én első kapcsolatban egy évvel is úgy voltam, hogy hááát, jóóó.

Szét is mentünk jó hamar, hosszú az ndok.


Második kapcsolatomban meg egy hónap után összeköltöztünk, lassan 2 évvel ezelőtt.

2018. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!