Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, miközben őt mindennel jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőm, ilyen nővel képzelem el az életemet, tőle akarok gyerekem. Nekem előtte nem sok barátnőm volt, és szeretnék még párat, szeretnék ismerkedni, csajozni. Volt már valakivel ilyen?
2019. jan. 21. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Hogy te mekkora kamugép vagy. Te aztán b..romira szeretheted a barátnődet, ha más csajt d..gnál és másokkal is randiznál.


Éretlen kisfiú vagy még. Inkább szakíts a pároddal, hagyj találjon egy értelmes felnőtt gondolkodású férfit, akivel tényleg komolyan lehet tervezni, mert veled nem lehet!

2019. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy volt. :):De te nrm szerelmes vagy a barátnődbe, hanem együtt vagy vele. A szexuális vágy meg a szerelem az különválasztható, de csak úgy, hogy szex megy szerelem nélkül is, a szerelem az több, mint a d.gni akarok.
2019. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Tehát tálaltál egy olyan csodálatos lányt, aki igazi ritkaság, más a fél lábát odaadná érte. De te inkább eldobod, mert szeretnéd kis ribikbe dugdosni a farkad, hogy ettől érezd magad férfinak.

Ez a kapcsolat innentől csak szenvedés lesz. Benned már megmarad a vágyakozás az új után, és vagy kidobod, vagy megcsalod, vagy elkezdesz átmenni bunkóba, amiért nem vagy szabad mellette.

Aztán 5 év múlva itt fogsz sírni, hogy két éve nem volt szex, a nők letojnak, és mind ribizli.

2019. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha annyira nagyon szeretnéd a barátnődet és vele tervezed a jövődet akkor nem lennének ilyen gondjaid. Mondd el neki nyugodtan max elhagy. Vagy ami rosszabb hogy veled marad de még együtt lesztek mindig féltékenykedni fog ami jogos lenne.
2019. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom: Drágám, te vagy Életem nője, de néha más lyukakba is belemártanám.
2019. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem pont így lett vége az első kapcsolatomnak. Mindketten szerettük egymást, de nagyon fiatalok voltunk(17-19 évesek) és egyszerűen tomboltak bennünk az ösztönök, hajtott a kíváncsiság. Nem bánom, hogy akkor szakítottunk, én utána igen sok tapasztalatot gyűjtöttem. Most 22 éves koromra úgymond benőtt a fejem lágya és már inkább kapcsolat érdekelne, a tapasztalataimnak hála pontosan tudom is, hogy milyen férfit keresek(mostanra azt is tudom, hogy hiába szerettem az első barátomat, nem lett volna jó férjjelölt). Szóval semmi gond nincs ezzel, ezek természetes emberi vágyak, és inkább fiatalon éld ki őket, mint majd akkor, mikor már családod lesz.
2019. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
6: magyarul végigqrt az, aki épp ráért. Ügyes kislány...
2019. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Arra kell menni, ami után vágyakozol. Senkinek sem lesz jó hosszútávon, ha maradsz a csajod mellett, közben meg folyton azon jár az agyad, hogy "mi lett volna ha...", esetleg megcsalod később, stb.

Ha az a vágyad, akkor ki kell próbálni más nőket is. Ki tudja? Lehet kiderül, hogy mégsem ő életed társa, mert ha az lenne, akkor valószínűleg nem gondolkodnál ezen.

2019. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
De most komolyan, engem sosem hajtott efféle ösztön: milyen tapasztalatok ezek? Farokméretek és punciformák? Pózok? Helyszínek?
2019. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
ma 09:33 Igazad van. Bár akiket ilyennek ismertem meg, azok most 30-as éveikben, családban, gyerekkel, vidáman csalják a párjukat:)))
2019. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!