Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legszívesebben kifutnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszívesebben kifutnék a világból, annyira szégyellem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálom legegyszerűbben leirni a történetet :

17 éves vagyok, van egy barátom aki 18. Nemrég (2hete) szakított a barátnőjével, majdnem két évig voltak együtt. Azért szakitottak mert távkapcsi volt, és az utobbi időben nem is találkoztak, röviden ezèrt. Nagyon kiakadt a fiú, egy hétig tiszta depi volt, és rossz volt nézni, ahogy szenved, ezért hétvégén elcibáltam bulizni, egy nagyobb baráti társasággal karöltve. A tervem bejött, kikapcsolódott, és jobban érezte magát, csak aztán kicsit félresikerültek a dolgok. Túl sokat ittunk, ő tulságosan felejteni akart, én meg nem akartam hogy szomorú legyen, és...hát megtörtént az, aminek nem kellett volna..

Valahogy hozzánk keveredtünk, és ott ébredtünk reggel, én ennyire kínosan még sosem éreztem magam, el tudtam volna sirni magam a szégyentől, a srác is ki volt bukva, ő azt mondta, nem én vagyok a hibás hanem ő, de azóta nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel, nem akartam, hogy velem vigasztalódjon, ráadásul a sulinkban mindketten a "népszerű-rèteg" közé tartozunk, szóval már a fél suli pletykál arról az estéről, én alig merek kimozdulni a teremből, nem akarok vele találkozni, nem bírok se rá, se tükörbe nézni....

Nem tudom, mit tegyek, hogy ezek után hogy álljak hozzá, meg magamhoz, nagyon jó barátom, nem akarom elveszíteni, de ezek után már semmi sem lesz a régi...segítsetek, lécci.


2015. jan. 20. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezt kiírtad már egyszer.
2015. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj, szólj ha sikerült kifutnod belőle!
2015. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 aladar12 ***** válasza:
tegyél úgy mintha semmi sem történt volna. és menő réteg? hova jutottunk???
2015. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem akartad. :D
2015. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen "ember" a népszerü rétegben. I know the problem of world.
2015. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fuss Forest fuss!
2015. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Miért is baj az, ha két egyedülálló ember lefekszik egymással? K1baszott keresztény sötét középkorban élünk hirtelen?
2015. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy ez nem olyan lefekves volt, o sem azert csinalta mert akarta, es en sem, itt a pia volt a kozrejatszo dolog.
2015. jan. 20. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen. Nem volt senkije, neked sem. Akkor meg ne parázzatok.
2015. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A népszerű réteg már tudja, ne aggódj.

Barátként már elveszítetted, ezen se aggódj.

Könnyű erkölcsűnek elkönyveltek, ez nem is téma.

Hogy piásan tetted, ez nem mentség, súlyosbító tény.

Gratulálok!

2015. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!