Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon a cigányok tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a cigányok tudnak harmonikus, boldog, nyugodt párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
A műveletlenebb rétegre gondolok, és nem csak cigányokra, hanem fehérekre is, akik hasonlóan élnek. Én úgy képzelem el, hogy többség veszekednek a párjukkal, hamar szakítanak, odébbállnak, instabil kapcsolatok, szóval dinamikusan váltogatják egymást.Nem ismerem közelről őket, de Mónika show-féle műsorokból meg facebookon látottakból így jött le nekem.

2019. jan. 29. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

De hogy élünk mi? Kíváncsi lennék te, hogy képzeled el?

Mi férjemmel 13 éve vagyunk együtt, persze nálunk is voltak/vannak kisebb nagyobb összezördülések, de alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk.

2019. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A műveletlenektől ne várj sokat, a kulturáltabbak meg tudnak.
2019. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Tömören NEM! Bővebben amelyik értelmes és kultúrált az igen. Csak sajnos a 99%-uk nem az. És ugyanez igaz a környezetükbe élő vidéki fiatalokra is, aki elcigányosodtak, mert azt látják hogy semmi hátrányúk nem származik az ilyen jellegű életmódból.

Természetes minden etnikumnál és társadalmi rétegben vannak parkapcsolati problémák , fizikai és/vagy lelki bantalmazás, de arányaiban az aluliskolázottak ( a cigányok nagy része ) körébe ez sokszorosan általánosabb vagy inkább elfogadottabb.

2019. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy kapcsolat nem attól függ hogy ki milyen rasszba tartozik. Az már igen függ attól ki milyen értelmi, érzelmi, szinten áll egy kapcsolatban. A diploma sem vagy a csak nyolc általános iskolai végzettség sem köthető ehhez. Mint fent írtam, illetve a szerelem, és szeretet a mervadó igazán minden felmerülő probléma esetén.
2019. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen, tudnak a romák normális párkapcsolatban élni. Én is roma vagyok, és a párom is. Mindketten tanultak vagyunk. Normális életünk van, saját ház, azt hozzá tenném, hogy nem cigánytelepen lakunk. És igen, roma létemre elítélem énis az olyan kisebbséget, akik alpári módon beszélnek egymással. Szerintem ilyen showműsorokból ne indulj ki, azoknak a többsége meg van játszva. Sokszor beszólogatnak nekünk is közmunkások, hogy milyen "felvágósak" vagyunk, mert nem köszönünk. Csupán csak kúltúráltak vagyunk, nem állunk le abnormális h*lyékkel. És le**arom, ki mit gondol.

A gyermekemet is ugyanígy fogom nevelni, hogy még véletlenül se álljon szóba ilyen cigányokkal! Sajnos a cigányok többsége már csak ilyen aljanép, akik még az utcán is veszekednek egymással, meg megyek az "uram" után a kocsmába, mert elissza a gyerekektől a családi pótlékot. Lehetne is sokatmindent mondani a cigányságról, sok jót nem. Persze vannak kivételek.

2019. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Van, akinek a nyugis élet az alap, van, akinek az olaszos stílus. Szubjektív a kérdés.
2019. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, hogy azt hidd, hogy aki tanult, annál máshogy van...párom roma, diplomás, de egyre nehezebb vele együtt élni...8 éve vagyunk együtt, az elején még egy leveset sem tudott megfőzni, mindenre én tanítottam meg férfi létemre. Nem tud bánni a pénzzel, ha megkapja a fizuját, az az első hogy mindenkinek ajándékokat vesz a családjában, hónap végén meg sír, hogy nincs pénzünk. Nem tudom még meddig bírom vele, próbálom ész érveket felsorolni, hogy nem így kéne élnie, de a sokadik elkövetett hibájából sem tanul, pedig mindig megfogadja, hogy legközelebb másképp lesz. Kezdem feladni a reményt, amiben évekig hittem, hogy majd úgy is megváltozik. Édesanyjával nagyon jó kapcsolatom volt, a halálos ágyán megkért, hogy mindig vigyázzak rá és segítsem amiben csak tudom. Nem tudom mi tévő legyek, mert az évek alatt semmit nem változott.
2019. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves #7# es...

Hát szerintem mondd neki,hogy nem tartod el. Legyetek közös kasszán. Mert most nekem kb úgy jön le, hogy te fizetsz mindent,ő meg szórja a saját pénzét..vagy ő kezeli a kettőtök keresetét? Na az még rosszabb..


Kérdező,nem minden cigány él rosszul,és nem minden magyar él jól..

2019. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, véleményeket! Az alpári, műveletlenekről továbbra is úgy gondolom, nem öregszenek meg nyugodtan, békében egymás mellett.
2019. febr. 9. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen tudnak, anyósomék 30 éve együtt vannak. Egy hagyományos cigány családban nem divat úgy váltogatni a csávókat mint a gádzsóknál akik a sokadik mellett kötik le magukat vagy az oláh cigányoknál akik 12 évesen már nem szüzek

Amúgy az hogy mennyire szereti egymást 2 ember nem a műveltségtől függ..

2019. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!