Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy hozható vissza a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozható vissza a kapcsolatba a vágyódás, kissé az elérhetetlenség, hogy lehetnék ismét az a kívánatos nő akit megismert? Férfiak, tapasztalt nők

Figyelt kérdés
A párommal kezd ellaposodni a kapcsolatunk, minden a munka, kevés a szex, elmúltak a vágyódással teli időszakok mikor alig vártuk hogy találkozhassunk. Sokak szerint ez az élet rendje, én viszont érzem magamon, hogy kell az a kis izgalom. Imádom, szeretem a párom, úgy hiszem megtaláltam benne az igazit, nem szeretném ha ellaposodna közöttünk a dolog. Pár éve még sose gondoltam, hogy ilyen megtörténhet köztünk, olyan szenvedély volt köztünk, aztán összeköltöztünk, a sok teendő mellett én is felszedtem pár kilót, amitől igyekszem megszabadulni (173 cm vagyok és 65 kg, szóval nem kell eldobnia senkinek az eszét, hogy mit is kívánhatna rajtam, de tudom, hogy neki a vékonyabb nők jönnek be) Szóval tenni akarok a kapcsolatunkért és teszek is. De az alakformáláson, sok sportoláson kívül mit tudnék még tenni. Életem első olyan kapcsolata, amiben összeköltöztem a párommal. Kérlek tapasztaltabbak segítsetek. Nagyon szeretném ha jól működne ez közöttünk. Sajnos legnagyobb igyekezetem ellenére is azt vettem észre az utóbbi időben, hogy egyre kevesebb a szex (ha van akkor változatos, izgalmas), már nem mozgatom meg úgy a fantáziáját, kezd felőrölni minket a hétköznapi rohanás. Rettentően bánt, mert kiegészítjük egymást, mindent megbeszélhetünk egymással, de nem szeretnék szerelmes társakból barátokká válni idővel, így ha bárki elmeséli a tapasztalatát én nagy örömmel venném!
2019. febr. 20. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap tenni kell a kapcsolatért. Járjatok el rengeteget randizni, legyen az egy esti séta vagy egy vacsora. Romantikázzatok sokkal többet, egy közös fürdőzés, otthoni gyertyás vacsora. A szexben legyetek odaadóbbak, vagy vegyél fel valami szexit, szánjatok több időt rá. És beszéljetek erről. Ez csak akkor működik, ha tudatos munka van benne mindkettőtök részéről. A lényeg az, hogy csináljatok izgalmas dolgokat együtt, legalább heti 1-2 alkalommal. És ötleteljetek, hogy ki mit szeretne, kinek mi a problémája.
2019. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Legyenek szeretoid. A tuzet ,eletoromot megerzi rajtad a baratod es ujra odalesz erted.
2019. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát sajna utánam is csak már akkor vágyódott, amikor én már más után vágyódtam...Egyből visszajött a tűz meg minden - belé, mert belém meg nem.
2019. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komplex kérdés, ami sok dolog függvénye. Lehet, hogy a párod szimplán a kor előrehaladtával egyszerűen nem vágyik annyira szexre, lehet, hogy csökkent a hormontermelése. Lehet, hogy ugyanúgy szeret, csak épp megváltoztak neki a preferenciái és többre értékel egy közös programot.

Írhatnék még egy csomó lehetőséget, de felesleges. Neked kell rájönnöd, hogy mi az oka, miért és hogyan változtathatsz rajta. Az is felesleges lenne, ha leírnék pár dolgot, ami nekem bejön, mert fogalmam sincs, hogy nézel ki.

Az amúgy dicséretes, hogy nem kényelmesedsz bele a dolgokba, hanem próbálsz tenni értük. Ritka az ilyen nő!

2019. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vágyódás érzését akkor tudjuk leginkább visszahozni -de ez sem teljesen olyan, mint az elején- ha külön programokat is szervezünk egymástól, akár több naposakat is. Bár nekünk erre nincs olyan nagy igényünk, de egyáltalán nem bánjuk, hogy már nem olyan a kapcsolatunk-most már házasságunk- mint az elején.


Most is nagyokat tudunk beszélgetni, álmokat és terveket szőni, szeretünk hosszú sétákra menni és utazni. Bár már nem dobog úgy a szívem, ha meglátom, de boldogsággal tölt el minden vele töltött pillanat, imádom, hogy szinte olvasunk egymás gondolataiban. Számomra ez nem unalmas, inkább harmónikus. Ezért is gondoljuk úgy, hogy ebbe a már nem olyan szenvedélyes, de szeretetteljes harmóniába jó lenne már egy kisbaba. A szex nálunk is kevesebb lett, de továbbra is minsőgi.

2019. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, őszintén örülök a hozzászólásodnak, szerencsés vagy, hogy ilyen csodás kapcsolatban vagy, és biztosan sokat is tettetek bele hogy ilyen lett, örömmel olvastam soraid, kívánom nektek, hogy továbbra is boldog, harmonikus életetek legyen a várva várt babával! Jó volt olvasni, amit írtál, azt hiszem mind erre vágyunk valójában.
2019. febr. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!