Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet szerintetek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet szerintetek ez a kapcsolat köztünk hosszabb távon is? Szexuálisan lehetek kívánatos egy ilyen srácnak hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja tart egy szexuális alapú kapcsolatom,ennyi idő után szerintem már mondható annak hogy járunk:)Viszont mivel nincs túl sok önbizalmam így úgy érzem kevés vagyok neki,ezért se tudom hogy egy ilyen srácnak mint ő lehetek kívánatos hosszabb távon is szexuálisan?Egy nálam sokkal idősebb,magas,testesebb alkatú,helyes és elég nagy farkú srác:)Én meg egy 10-en éves,pici,vékonyabb alkatú,szemüveges,rocker lány vagyok:)Látatlanba tudom nem egyszerű válaszolni de tudok képeket is mutatni magamról:)Nem tudom miért vagyok ilyen bizonytalan magammal meg a kapcsolatunkkal,mivel érezteti velem hogy szeret és szeretve vagyok,ezért is érdekelne hogy szerintetek működhet ez tartósabban is köztünk hogy akár több éves kapcsolat is lehessen belőle?:)Vagy előre ne tervezzek ennyire és majd magától alakul?
2018. dec. 29. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jöhet kép priviben.
2018. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez idővel kialakul.
2018. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon reálisan gondolkozol!

Ne tervezz előre!.

Vagy is tervezhetsz,csak legyen valóságalapja. Bízz mindent a "mára"!

2018. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!