Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 64-éves férfinek lehet-jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lutaker kérdése:

64-éves férfinek lehet-jó kapcsolata fele annyi idős nővel? Ritka szex a kivánatos nála.

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet bár a gyerek az már más kérdés lenne lehet nem éled meg már a felnövését.
2018. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő gerontofil, hogy a viharba ne!
2018. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A jó kapcsolat nem csak azon múlik, hogy egyik se kívánja már a szexet. Sőt, ilyen esetben sokkal erősebb kell legyen a többi kötelék közöttük.

Azzal is tisztában kell lenni, hogy ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani, 64 éves férfi mellett szàmitani kell rá, hogy hirtelen is romolhat az egészségi állapota.

2018. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én 32 vagyok, apukám 63. Jó a kapcsolatunk meg minden, de olyan szinten más az érdeklődési körünk meg minden, hogy még elképzelni sem tudom a dolgot. Még a munkámról is csak úgy nagyjából tudok neki mesélni, mert ő tök más korban nőtt fel, csak úgy-ahogy érti meg, hogy mit csinálok én napi 8 órában a számítógép előtt. A szórakozásról/kikapcsolódásról/nyaralásról is szó szerint évtizedekre vagyunk egymástól. El se tudom képzelni, hogy egy ilyen korú férfival két hétnél tovább bármi is működne.
2018. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet de egy harmincas no energiaja csucsan mit akar egy nyugdijastol?
2018. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha gazdag, akkor szokott működni, a néger szerető legnagyobb örömére...
2018. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én kettő ilyenről is tudok.

Igaz, a szerető engedélyezve van.

2018. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni
2018. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy működhet, én is majdnem 60 vagyok, de :

1. Soha nem voltam nős, szanszéjjel csajoztam, élvezkedtem az egész életem. Persze voltak sokkal fiatalabb bnőim, kettővel 7 évi együttélés is.

2. Ennyi idős korban simán segít a sildenafil (de jó hogy van, lett), vagyis a kellemes érzelmi töltés és vágy, nem megy át szenvedésbe, mit nagyon régen. Ebbe semmi ciki nincs, a lányok meg tólják ész nélkül a szilikont ugyebár ?

3. Sok korombéli pasi még tudja mi a NŐ-ként bánásmód, úgy a mindennapokban, nem pedig ünnepekkori (mindentmegadtamneki effektus).

4. Sokkal jobban imádják a sok sok bújás közbeni kellemes beszélgetéseket és ezt a hangulatot.

5. Nem játszák az agyukat, hogy szinte minden egyes pörköltöt és farokfelállást mutogatnak a nagyvilágnak postolva. Mert nem ez a fajta élmény az ÉLMÉNY számukra.

De azért tudnám még sorolni.

2018. aug. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A ritka szex mukodhet, de kapcsolat?!@@
2018. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!