Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Mennyi pénzt visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi pénzt visz haza a párotok?

Figyelt kérdés
Megvagytok vele elégedve? Ki keres többet?
2019. febr. 28. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nincsenek megelégedve. És azzal se ahogy fő/mos/takarít/gyereket nevel/bevásárol/csekket fizet stb.
2019. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Meg vagytok* egyébként nem tudom, nem élünk együtt, de elég tehetősek.
2019. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Második vagyok, szerintem én keresek többet.
2019. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
3-szor annyit mint én. Ja, nem rossz.
2019. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Én 210 körül kapok kézhez általában (én vagyok a nő) párom 250 körül. Olyan helyen élünk ahol havi 150-200 ezerből vígan meg lehet élni, szóval nyilván elégedettek vagyunk egymás fizetésével is meg a sajátunkkal is. Kerestünk ennél többet is, kevesebbet is de egyik sem volt túl ideális. Mondjuk külön kasszán vagyunk és leszünk is mindig, tehát annyira egyikőnket sem érinti, hogy mennyit keres a másik. Rezsi albi kaja legyen kifizetve a többit meg költi mindenki saját magára.
2019. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Kevesebbet viszek haza,de nemsz@rrágó,ilyenekkel nem foglalkozik.Az már jobban idegesítené,ha nem tudnák spórolni.De nem is olyanhoz akarok férjhez menni,aki belepofázik mit mire költök.
2019. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Engem meg az zavarna ha a párom tudnék helyett azt mondaná hogy tudnák.
2019. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

"De nem is olyanhoz akarok férjhez menni,aki belepofázik mit mire költök."


Egyetértek! Én sem akarnék olyan nőt, "aki belepofázik mit mire költök."

2019. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

290-et hoz haza.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, bár hazudnék, ha azt mondanám, nem örülnék neki, ha többet kapna. Nyilván ezzel ő is így van.

Én keresek többet.

2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Közös kasszán leszünk,emellett mindkettőnknek lesz félretett pénze.És igen senki ne szóljon bele,hogy mennyit költök dolgokra.Én se szolok bele,a nagyobb kiadásokat pedig megbeszéljük.Ahol ez gond,ott van más megoldás.
2019. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!