Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ha választani kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha választani kell, kihez mentek haza szívesebben : szexi és ápolt feleség vagy szuper háziasszony?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem zárja ki egymást a kettő,de mi van , ha munka és gyerek mellett nem tud a párotok szexi nő és szuper háziasszony lenni, mert egyszerűen nincs ideje mindenre.

A szexi ,ápolt feleségnél sem arra gondolok , hogy otthon egy porszemet se töröl le ,hanem arra,hogy néha nincs tökéletes rend vagy mindennap frissen főtt étel.Viszont cserébe nő tud maradni és törekszik kettesben töltött programokra is.



2018. aug. 5. 10:17
1 2 3
 1/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
73%
Végletekben gondolkodó nőt soha sem választanék.
2018. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
A szerető társhoz, ami nem zárja ki a másik kettőt sem.
2018. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Szexi és ápolt feleséghez. Házasságban én egy társat fogok keresni, nem egy házicselédet, azt max felveszek, ha kell.
2018. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Lesz*rom a házimunkát. Nekem feleség kell, nem bejárónő.

Természetesen nem vagyok oda a koszért és a rendetlenségért, de nekem az együtt töltött idő, és hogy jól tudjuk érezni magunkat egymás társaságában, sokkal fontosabb, mint az, hogy a lakás hogy néz ki.

Egyébként 5-10 ezer forintot fizetni egy takarítónőnek 1-2 hetente nem ördögtől való, ha cserébe az ember a hétvégéjét nem a takarítással, hanem a szeretteivel tudja tölteni. De lehet, hogy ezt csak én gondolom így...

2018. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Szexi, ápolt egyértelműen.!!! Ha másik típusra is szükségem lenne, akkor zsarolással és lelki terrorral idomítom.
2018. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ezt a "szuper háziasszony" dolgot sose értettem a nőknél. Ismer valaki egyáltalán olyan férfit, akit az tesz boldoggá, ha a felesége szuper háziasszony? De most komolyan, elég öreg vagyok és elég sok embert ismerek, de egy férfi sincs köztük, akit az tenne boldoggá, hogy milyen fehér a fuga a csempék között a fürdőben, vagy hogy milyen vízkőtelen a mosogató. Egy. Ilyen. Ember. Sincs.
2018. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

#6

Magamnak válaszolok: ezt a nők egymásnak (illetve az anyjuknak való megfelelési kényszerből) csinálják.

2018. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

3 in 1

kifelejtetted a karrierépítő vonást..az is fontos XD


inkább a belső érdekel, az időtálló és majdnem végig fejleszthető..

2018. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Sőt, hogy folytassam, én még a főzéssel is úgy vagyok, hogy ha valami jót akarunk enni, akkor elmegyünk egy étterembe. Otthon legyen ehető, egészséges kaja, amit gyorsan, kevés kosszal össze lehet dobni. Az én feleségem az én kedvemért ne konyhatündérkedjen, azt az időt, amit ezzel töltene, töltse inkább velem az ágyban/strandon/moziban/akárhol. Nekünk nem a kaja körül forog az életünk, számunkra a főzés max. hobbi, tehát ha elütni való szabadidőnk van, akkor esetleg főzünk együtt valami különlegesebbet, de max. ennyi.

Bocs, hogy ennyit ragozom ezt, de szerintem a mai nők többsége teljesen el van tévedve ezügyben. Abban is biztos vagyok, hogy kevesebb házasság menne tönkre, ha a nők feleannyit foglalkoznának a háztartással és kétszer annyit a férjükkel.

2018. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

“néha nincs tökéletes rend vagy mindennap frissen főtt étel”


Azt azért vágod, hogy 2018 van és ez ma már ugyanúgy a férfiak dolga is, merthogy nem egymás cselédei vagyunk, hanem önálló felnőttekként mindenki el tudja látni magát? Legalábbis tudni kéne, én senkinek nem vagyok és nemis leszek a pótanyukája.


Magyarul nyilván egy szexi, sportos, életvidám feleségnek örülne jobban mindenki. Az más kérdés, hogy ki elég jó pasi ehhez a szinthez :D

2018. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!