Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti helyeselnétek, ha a pártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti helyeselnétek, ha a pártok leszámolna egy biztos munkahelyről, ami helyben van, és elutazna egy másik városba dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 6 éve vagyunk együtt van egy 1 éves kisfiunk. Itt, ahol lakunk volt egy biztos határozatlan idejű munkshelye 150 ezer fizetést kapott+én gyest, családi pótlékot. Tény, hogy kB 90-100 ezer Ft kiment a számlákra,gyereknek meg ettünk ami kellett. Kajára is jutott másik fizetési, plusz az apjával jártak hétvégenként maszekolni, kőműves munkát végeztek, az is jól fizetett.

Erre múlt héten leszámolt mondván neki nem jó, kevés a pénz, nem jut semmire, jobb lesz nekünk, ha több pénzünk lesz. Én nem akartam, hogy elmenjen mondtam neki nekünk azzal csinál jót, ha itthon van velünk minden nap. Mégis élményt ma délután az apjával föl Pestre vállalkozni. Minden pénteken haza járnak. De nekem iszonyatosan hiányzik, üres nélküle a ház, rossz egyedül aludni a hálószobában, addig a gyerekkel alszom. Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire hiányérzetem, vagy mikorra fogom ezt megszokni? Oké, nem sok idő 5 nap de mi mindig együtt voltunk és nagyon rossz nekem. Mit tegyek vegyem rá, hogy keressen itt más munkát?

Bocsi, ha hosszúra sikeredett, de olyan szomorú vagyok ez miatt. 😞😞😞😞😞😞


2019. márc. 11. 23:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, a telóm kijavítja, amit írok.
2019. márc. 11. 23:48
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Megszokod, és hosszú távon te sem jársz rosszul ha nem alakítasz ki kapcsolatfüggőséget magadban. Támogasd a párodat és örülj neki hogy továbblép. Ez sem fog örökké tartani, talál majd újra közelebb is munkát. Megjegyzem rengeteg nő párja külföldön dolgozik, akit hetekig nem láthat és hazaugrani sem egyszerű. Ehhez képest a ti esetetek nem tétel.
2019. márc. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Meg fogod szokni hidd el. Ezt a ti érdeketekben tette, meghozott egy nehéz döntést. Hidd el neki sem könnyű, de változtatni szeretne!! Ez becsülendő.
2019. márc. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Talán ha a gyesen kívül te is hozzátettél volna valamit a családi kasszához, akkor nem alakulnak így a dolgok....

A legtöbb nő eszét és realitásérzékét teljesen elveszi a nagy babócázás. Ha átgondolt lett volna a gyerekvállalás, nem kerültök olyan anyagi helyzetbe, hogy a férjednek (férjed egyáltalán?!) másik városig kelljen menekülnie a problémák elől.....

2019. márc. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

A lakótársam most egy 34 éves kétgyerekes elvált férfi, én amúgy egy 24 éves főiskolás vagyok.


Ők pont így váltak el: A férfinek volt itt egy stabil, átlagosan fizető munkája, de elment az ország másik végébe dolgozni elég ritka hazajárásokkal, hogy többet kereshessen. Az asszony ezt nem bírta és megcsalta, összejött valaki más férfival itt. Elváltak a férfi hazaköltözött, de most abból áll az élete, hogy látástól-vakulásik melózik, de a felesége kidobta és most már csak a gyerektartást utalhatja meg ritkán találkozhat a gyerekeivel. Szomorú az ilyen. Nyilván a megcsalásért az asszony a hibás, de egy férfinak tudnia kellene, hogy a családját (sajnos vagy nem sajnos, tetszik vagy nem tetszik) nem hagyhatja hátra, mert abból ilyen dolgok lesznek.

2019. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, ez másoknál hogy van , de mi mindent megbeszélünk. Azt is, ha váltani szeretne, pro/ kontra. ( volt már ilyen)

Derült égből nem szokott az ilyesmi érni.

2019. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

#4 igen a férjem, házasok vagyunk természetesen. Énis kapok pénzt 112 ezer forintot, a gyerek betölti a 2 évet mennem kell vissza dolgozni. Nem olyan vészes az anyagi helyzetünk, és nem kell egyből jönni ezzel a felelős gyerekvallalas Témával, mert normális emberek vagyunk, nem a semmire vállaltuk a gyereket.

A férjem pedig nekünk akar jobbat, nem örömmel ment el, de úgy volt vele jobblesz így pénzt illetően. Sosem kételkedtünk egymásban, jó a kapcsolatunk, nem attól félek, hogy tönkremegy a házasság. Csak rossz nélküle itthon lenni. 1

2019. márc. 12. 13:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a házasság már tönkrement. Nem közös döntést hoztatok, hanem a férjed döntött egyedül. Hiába kérted, hogy ne menjen, nem foglalkozott a véleményeddel. Nem az a gáz, hogy heti 5 napot távol van, hanem az, hogy ő kitalált valamit és az úgy van és punktum.
2019. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Tény, hogy kB 90-100 ezer Ft kiment a számlákra,gyereknek meg ettünk ami kellett. "


Komolyan jobb hogy a hónap végét éppen hogy túlélitek ? A gyerek az nől egyre több pénzt kell rákölteni . Sajnos nem olyan helyzetben vagytok, hogy ezzen gondolkozni lehessen, a megélhetéss mindent felül ír , neki 2 emberről kell gondolkodnia , nem jó kedvéből teszi !

2019. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, ha a nő lépne le egy egyéves gyerek mellől azzal, hogy "őérte teszi", mennyire lenne megértő mindenki. Egyéves gyereket nem hagyunk ott egy egész hétre. Fel se fogja ismerni az apját hétvégén. Egy ekkora horderejű döntést normál esetben megbeszélnek a házasok, nem önhatalmúlag dönt úgy az egyik, hogy "a házasságunk mostantól heti két nap".
2019. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!