Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért viselkedem igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedem igy?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 27 éves ő a szüleivel él még, át szoktam hozzájuk menni, mindig leulok naluk a kanapera koszonok, hogy szaisztok, meg hogy mizu, de ennyi.

Utána jön a kinós csend.. :/

A baratom reggel elmegy az apjával melozni, en kicsit kesobb megyek, az anyukaja otthon van, neki is koszonok, es megyek.. van h vissza sem koszon :/

Tegnap lent voltam náluk ebedelni, mert meghivtak minket, ahogy szedtem a levest elkezdett remegni a kezem tiszta gáz volt!

A barátom persze ott hagyott veluk 1 oran at.

Sose éreztem magam ilyen hulye szituacioba.

Idáig mindegyik anyósommal aposómmal joba voltam.

De itt egyszerűen nem tudok ugy feloldodni :(

Onbizalmam sincs :(

A baratom mindig mondja, hogy menjek le hozzajuk mikor ok nincsenek otthon, az anyukajahoz es beszelgessek vele.. de ez nem olyan egyszerű.

Multkor munkaba menet megkerdeztem segithetek e ? Vagy fozni barmi ?

Azt mondta nem..


2019. márc. 18. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész úgy hozzájuk, hogy a barátod nincs otthon? Nem nagyon látom ennek értelmét a járás időszakában.
2019. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem veled van a baj, hanem azzal, hogy nem a megfelelő pasival vagy együtt. Én nem mennék át, ha ő nincs ott. Meg ha ő ott van, akkor is inkább vele lennék.

Azért remegett szerintem a kezed, mert full idegennek érzed az embereket, a helyzetet, nincs barátságos fogadtatás, ahol feloldódj.

Szerintem egy ideig hanyagold a felmenetelt hozzájuk és találkozzatok máshol.

2019. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Én sem látom semmi értelmét annak, hogy oda menj mikor nincs ott a barátod. Mivel nem a családhoz mész hanem hozzá.
2019. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem működik a szülőkkel a kémia, van ilyen.

Koncentrálj a barátodra, és vele töltsd az időd. A szülőkkel légy illedelmes, add meg nekik a kellő tiszteletet, és ennyi. Nem kell velük kettesben/hármasban lenned, ha nem akarod. Kerüld ezeket a szituációkat!

2019. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2019. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

5. És akkor mi van ha tegnapi kérdés? Annyira gáz ez a "bemásolom a kérdést, mert ez tegnap is volt". Mi van abban ha többször felteszi a kérdést, hátha kap választ több ember szemszögéből???? A link helyett segíthettél volna. Ja, hogy az "nem menő"? További jó nyomozást, hogy ki hányszor ír ki valamit.



Kérdező, sajnálom a kirohanást, de már nagyon kipörgetnek ezzel a gyerekes viselkedéssel.

Beszelj a barátoddal! Mondd el neki ugyanezt :)

2019. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Ej.Igen zavaró,nem normális fél naponta ugyna azt kérdezni!Nem kellett nagyon nyonozni sem.Pár óra csak a különbség.Tegnap is ugyan ezeket a válaszokat kapta.Az nem volt jó??Vagy 5 oldalas kommenteket vár?
2019. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha zavaró akkor kerlek ne olvassd, ja es tegnap irtam ki, delutan a kerdest, es itt a szulinap volt a tema meg az ajandek!!
2019. márc. 18. 13:03
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Jó helyzetben vagy, mert felismerted hogy nem fogad be a család, vagyis főként az anyja. Nem írod mióta vagytok egy pár. Sajnos az ilyen kapcsolatokban ahol a szülők nem fogadják be a fiút vagy a lányt, onnan menni kell. Hiába jöttök ki jól a barátoddal, ha az anyja nem szeret téged és nem is tudsz feloldódni náluk. Nem benned van a hiba. Valószínű hogy később is ez lenne a helyzet, így leélni éveket hogy nincs a családban összhang szerintem hülyeség. Nagyon fontos az első benyomás a szülőknek is. Lehet hogy amikor nem hallod őket, ezt szóvá is teszik a fiúknak hogy jó lenne ha nem mennél többet, vagy ha mész akkor nem vesznek emberszámba.

Gondolkozz el, hogy vállalsz e ilyen kapcsolatot, ez rajtad múlik.

2019. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan ez volt a téma,de nem baj.Hajrá.Nem csoda hogy tesznek rád a sz7lei,és a barátod is.
2019. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!