Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férfi szereti ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi szereti ha a párja okos, csinos és tiszta szívből szereti őt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Embere válogatja, nekem pl.: legyen csinos a többi már zavaró
2019. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szegény férfiak, ismét itt az ufó kérdező.
2019. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neem én azt szeretem ha csúnya és utálatos...
2019. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nővel még egyszer sem sikerült összefutni. Nem hiszem, hogy létezik ilyen. Ritka mint a fehér holló.
2019. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
"Nők érdek nélkül nem tudják eljátszani a szeretetet..." Szegény édesanyád...
2019. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Magadra vess. Persze ebbōl is a nōkrōl vonsz le következtetést, az eszedbe sem jutott, hogy magadban keresd az okot. Vajon miért nem tudnak Téged szeretni, jujj vajon miért:O
2019. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én szeretném ezt, de részemről ez kölcsönös lenne inkább.
2019. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, szeretik. A normálisabbja.
2019. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint só. Kis mennyiségben szükséges, hasznos, finom és nem élhetsz nélküle. Nagy mennyiségben fanyalgás, túladagolva, nem összeillő fűszerrel keverve érelzáródás, magas vérnyomás, infarktus - rossz esetben halál...



Magyarázat: a felsorolt alaptulajdonság-küszöbök mindenkinek más és más jelentéssel bírnak. Pl. legtöbben szeretjük azt a hozzánk képest okosabb nőt, aki nem okoskodik folyton, nem próbál meg a hátunk mögött manipulálni bennünket, miközben semmibe vesz, esetleg egy sikertelen kapcsolat végén kifoszt, stb. Azaz intellektusa párosul becsületességgel, jóindulattal, őszinteséggel, de nem párosul kellemetlen melléktulajdonságokkal, mint rosszindulat, önzés, gyanakvás, manipuláció, aljasság. Ezekkel pokollá teszi a környezete életét és mindenkit elüldöz maga mellől.


A "csinossággal" ugyanez a probléma. Egyrészt ez is mindenkinek mást jelent, egyéni dolog. Egy magát csinosnak tartó nő nem feltétlen jön be férfi környezetének. Mi férfiak gyakran mást tartunk csinosnak. Erre nincs definíció, de számomra pl. a "csinos" nem öltözködésre, sminkre vonatkozik, hanem pl. arra ahogy reggel, álmosan az ágyból kelve meglátom. Vagy egy váratlan helyzetben vágott arckifejezésben, egy érdekes oldalról látott mosolyban, stb...

Ugyanakkor ez az tulajdonság is erősen függ sok mástól. Pl. hiába egy angyali tekintetű pofi és csillogó rám meresztett szemek, ha a hölgy mondjuk csalfa és utólag jövök rá 2 év kapcsolat után, hogy nemcsak nekem "csinos" a lány... Szóval nekem speciel a hűséges kifejezés sokkal fontosabb szempont, mint a csinosság felszínes bája.


A "tiszta szívből szereti" is egy érdekes dolog. Ha nincs meg az a ránézéses összerezdülés a párok közt, akkor persze megette a csuda az egészet. De a szeretet folyamatosan változik napról napra, ahogy párunk iránt érzünk. Nyilván kell egy adott szintű kölcsönös szertet és elfogadás, tisztelet egymás iránt. De ehhez is vannak kapcsolódó tulajdonságok...

Pl. "majomszeretet" - megőrül és menekül tőle minden férfi. Beteges féltékenység - rettenetes! Nem lehet élni ilyen kapcsolatban sokáig. A tiszta szívből való szeretetben benne van az elengedés képessége is. Azaz szeretem annyira a másikat, hogy a boldogsága az enyémnél is fontosabb így képes vagyok akár lemondani is érte, ha azt látom, mással boldogabb lehetne. Na EZ az igazi szeretet, de ezt kevesen értik meg. Pedig az élet minden kapcsolatban bármikor hozhat olyan helyzeteket, amikor próbára teszi ezt. Remélem sikerült átadni, hogy mire gondolok az ilyen kérdésekkel kapcsolatban...

2019. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Körömcsiga ***** válasza:
Igen. De manapság elég ritka az ilyen tipus.
2019. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!