Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnád a kapcsolatod, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnád a kapcsolatod, ha úgy éreznéd, hogy találkoztál az igazival?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Ma nem jártam sehol ugyhogy velem nem találkozhattál, de azért jól esik :)
2018. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, hisz akkor akivel járok, nem illik hozzám, azt jelenti. De azért ehhez az is kellene, hogy ne is szeressem a párom már, meg hogy az "igazi" szingli legyen, és engem akarjon.
2018. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

1. nem hiszek az "igaziba". Azt az idő fogja eldönteni egyedül, hogy ő volt életem párja, és azért egy életen át dolgozni is kell.

2. fellángolás van... de ezekbe mi is "bűnösök" vagyunk sokszor. Amikor letaglóznak az érzelmek annak vannak mindig előzményei. pl. sokat beszélgetsz az illetővel akár bizalmas témákról is. Vele mindig minden könnyű otthon meg most épp nem fényes a helyzet ... stb.


Aki ismeri önmagát, és érti is, annak nem kell "igazi". Megértő társat többet is találhatsz a világban, a többi rajtunk múlik.

N

2018. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha úgy érzem, vele lennék boldog, igen, dobnám.
2018. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha úgy érezném, hogy találkoztam az igazival, akkor a páromat már nem szeretném igazán, így bár nem is "dobnám", de szakítanék vele, attól függetlenül, hogy a másiknak lesz-e folytatása.

Még fiatal vagyok, sima párkapcsolatban, gyerek nélkül.

2018. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha fennall az eselye hogy o az igazi akkor a jelenlegi parod nem az. Igen dobnam.
2018. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem. A felelősség nem félredobható ha valakinek gyermekei és családja van.
2018. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2018. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Hirtelen fellángolásból nem, de ha huzamosabb ideig azon kattognék, hogy jobb lenne a másik akkor igen, hisz nem vagyok boldog abban a kapcsolatban amiben vagyok ha más kell.
2018. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

- nincs család/gyerek

- nem tudom, hogy mennyire számít fellángolásnak, érzelmileg már fél éve vagyok ebben a dologban, és ahelyett, hogy oldódna a "fellángolás", inkább egyre mélyül

- önismeret terén sokat fejlődtem az elmúlt években. Elég furcsa személyiség vagyok, így beletörődtem, hogy soha nem fogok olyat találni aki 1) hasonlóan lát dolgokat, mint én ill. elfogad a hülyeségeimmel együtt 2) a vonzalom kölcsönös 3) külsőre is bejön, és az egész személyisége megfog.

Erre most itt van.

Nem tudom, hogy mennyire lenne jó dolog felrúgni a jelenlegi kapcsolatomat, és fejest ugrani a másikba.

2018. szept. 28. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!