Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van és így kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van és így kellene tennem/élnem?

Figyelt kérdés

24 éves, kétgyermekes anyuka vagyok. Együtt élek egy 30 éves férfival, de ő nem a gyerekeim apja.


Az elején látszott már, hogy nem kellene összejönnünk, de én belezúgtam. Összeköltöztünk, megcsalt. Én idióta szemethúnytam, de a kapcsolatunk meghalt. Egyre rosszabb lett.

Azt mondja, hogy az én hibám, hogy megcsalt, mert nem vagyok elég vékony (igaza van, nem vagyok az, de amikor megismerkedtünk sem voltam vékonyabb...), nem lehet velem beszélgetni, mert nincs véleményem, ezért inkább iszik.

Decemberben szenteste egyedül hagyott, elment a testvéréhez. Én nem akartam, ezért maradtam itthon.

Ezután azt mondtam, hogy költözzön el, mert nekem elegem van. A lakást én bérlem, ezért kellett volna neki. De nem ment el, meggyőzött, hogy még van remény. De persze semmi sem változott.

Eközben én dolgozgattam, de a gyerekek csak az én feladatom, így a két műszak és másodállás nem ment. A babysitter megütötte a kisebbik gyerkőcöm, ezért megváltam tőle és nem tudtam bejárni két műszakba ugye... mert ő egyszer sem tudott vigyázni a gyerekekre.

Így a munkám odalett.

Februárban elmentem új munkahelyre, de felmondtam, mert kicsináltak lelkileg az ottaniak. Folyton szidtak, hogy hülye vagyok, idióta, büdös, flegma, bunkó. Túl instabil voltam, nem tudtam kezelni, mert sok volt az itthoni gondokkal együtt.

Tehát felmondtam. A párom elé álltam és azt mondtam, hogy menjen el. Menjen, mert nem szeretem már. Elkezdtem futni és... mindig a lányok tetszettek, ezért elkezdtem nővel randizni.

A párom közben nem költözött el, de az első ilyen randimtól minden egyes este szexet akar. Szid, hogy nemet mondok. Ha belemegyek durva velem, fáj. Ha szólok, azt mondja fogjam be a pofám. Néha lekötözi inkább a kezem, lenyomja az arcom és nem is érdekli, hogy nekem ez nem esik jól.

Tegnap este is nemet mondtam. És nekiállt mondani, hogy akkor menjek a nőkhöz, majd azok megdugnak, eltartanak. Neki köszönhetem, hogy van hol laknom, nem a lelkemmel kellene foglalkoznom, hanem neki hálásnak lennem. Meg hogy mivel ő eltart, ezért nekem le kellene sz.pnom legalább.


Szeretném hozzátenni, hohy előtte ő 30-50 ezreket adott haza, aztán most az a baj, hogy 4 olyan hónap volt, amikor én 30-100ezer forint között adtam haza.


Tényleg hálásnak kellene lennem és azt tenni amit akar? Tényleg meg kell magam tagadnom, mert nem keresek több száz ezret? Tényleg a lelkem nem fontos? Azt mondta, hogy amíg 150ezer ft körül van a fizetésem, addig be kellene fogni a pofám.


Na meg amit elmondtam neki, mindent felhozott ellenem az éjjel. Meg a két év alatt egyetlen egyszer ő fürdette le a fiam, mert a munkahelyen elvágtam az ujjam és megkértem rá. Azt mondga, hogy nem az ő fia, nem az ő dolga lenne ez. Egyszer. Eddig akár mennyire nem voltam jól, sosem kértem ilyent.


2019. ápr. 7. 13:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Dobd már ki ezt az alakot!

te bérled a lakást, ő bejelentve sincs. Pakold ki a motyóit, ha nem akar menni.

2019. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem akarom elhinni, hogy vannak ilyen emberek, mint te.

Ez borzalmas.


Szörnyű, hogy ott van két gyermek, akiket mindenféle felelősségtudat nélkül bevállaltál és még most sem tudod, hogy mit kellene csinálnod magadtól.

2019. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális életre vágysz, ki kellene tenned először is ezt az alakot, aztán magadban rendet tenned. A gyerekeid miatt is.
2019. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Aztamindenit!!!


Néha összeteszem a kezem hogy ezekhez a dolgokhoz képest nekem milyen " kis " próblémáim vannak.


Már ott kikerekedett a szemem,hogy nem vagy elég vékony ezért megcsalt.


Miért nem dobod már ki? Vagy költözöl el tőle? Miért alázod meg magad?


Ő csak kihasznál,szórakozik veled ahogy akar.

2019. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te egy troll vagy és csak kamuzol, mert ilyen egyszerűen nincs.

32/f

2019. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Minek tűröd??

Kiteszed a cuccait az ajtó elé, zárcsere, ha háborog, akkor rendőrt hívsz.

Vagy fogod a gyerekeid, és ideiglenesen elcuccolsz. Esetleg végleg: keresel új albérletet, őt meg otthagyod, azt se kell tudnia, hogy hol laksz.

2019. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem könnyű új lakást találni gyerekekkel. De akkor azt hiszem így lesz. Veszek holnap egy új zárat. De teljesen el tud bizonytalanított, hogy "jogom van" nekem mást akarni.

Anyukám mindig azt mondta, hogy ha lesz egy párom, majd örüljek, ha nem ver meg minden nap. Szóval .... igenis vannak kétségeim, hogy jól gondolom-e, hogy nem kötelességem szexelni vele, hogy nem kell hálásnak lennem és hogy egy társnak nem kellene kiakadnia ennyin, hogy egyszer besegít a gyerekeim körül.

2019. ápr. 7. 14:10
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

Tudod min buktál el, honnan gondolom , hogy kamu?

Nagyon értelmesen fogalmazol, legalább 1-2 helyesírási hiba vagy megállás a mondókàban .....de nem. Folyamatos ,összeszedett.( kétségbeesett ember nem így ír, szerintem)

Csavar gondolom a leszbikus rész lett volna, de nem jött nagyon át :)

2019. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu és nem vagyok kétségbeesett. Sokkal inkább csalódott. Leesett az állam, hogyan használt fel mindent ellenem, hogy bántson csak azért, mert nem akartam szexet és mert egy nő társasága vonz.
2019. ápr. 7. 14:15
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Bammaeg, ennyire ostoba és egyszerű nem lehetsz.

Mi az, hogy van-e jogod dönteni, és örülj, ha naponta nem ver meg?


Rohadt kíváncsi lennék a lakhelyetekre és hogy neked és anyádnak is milyen végzettsége van.

Nem bántásból, de ezt a hozzáállást egy világvége, elszeparált faluban 8 általánossal is nehezen tudom elhinni.

2019. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!