Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez olyan, mintha kaptam volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan, mintha kaptam volna egy útmutatót is a férfi mellé? Élnem kellene vele vagy ez csalás lenne?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, két gyerekkel az oldalamon. Van egy élettársam, aki 30 éves és egy fia van.

2 év "van mögöttünk" meg ugye előtte is beszélgettünk már.

Voltak/vannak/lesznek problémáink. Van, amit meg tudunk oldani és van állandó konfliktusforrásunk is, amit kevésbé tudunk jól kezelni. Mostanság elég sokszor vitatkozunk össze, bár ki is békülünk. Sokszor mond bántó dolgot, bár tudok, nem akar megbántani, csak...néha mindenen kiborulok. Azt hiszem, hogy nem kellene sírnom azon, hogy nem akar elvenni, hisz én sem akarok házasodni. :D meg ilyesmik...


A lényeg viszont, hogy neki van egy bátyja, akinek van neje. Ő feljött hozzám tegnap, hogy nekem akármioyen furcsa, ők egy családként tekintenek ránk, mivel a barátom velem tervez, nekik ezt mondta. És nem szeretné, ha a vitáink, a magunkba vetett hitem hiánya miatt szétmennénk mert nem akar nekünk rosszat.

Azt mondta, hogy ha gond van, ha beszélgetnék vagy ha nem tudom, hogyan kezeljek egy kettőnk közötti problémát, akkor őt kereshetem, meghallgat, segít.

Azt is felajanlotta, hogy szívessen látnak minket (gyerekek meg én), amikor úgy adódik és akkor szépen heten ebédelünk is aztán elmegyünk együtt meccset nézni (a barátom és a tesója fociznak, ez minden héten konstans tényező, tehát ha meccs van, ők ott vannak).


Ez nem csalás? Nem lenne rossz, etikátlan, ha én ezt a segítséget kihasználnám? És vajon nem lenne sok, ha tényleg élnék ezzel, hogy együtt töltsük az időt?


2018. szept. 18. 07:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Ne fogadd el a felajánlott segítséget, mert ennek az embernek nem tiszták a szándékai és nem a barátod, hanem az ellenséged. Valakit a háttérből kiszolgál és így próbál beférkőzni a bizalmadba. Esélyes, hogy a barátodnak a volt nőjének az informátora.
2018. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%

*Ő feljött hozzám tegnap, hogy nekem akármioyen furcsa, ők egy családként tekintenek ránk, mivel a barátom velem tervez, nekik ezt mondta. És nem szeretné, ha a vitáink, a magunkba vetett hitem hiánya miatt szétmennénk mert nem akar nekünk rosszat.


Ez egy jól hangzó szöveg, csak nem igaz, mert hízelgéssel indít..

2018. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy rossz szándék vezérli. Szerintem nagyon kedves tőle, hiszen ez nem kötelessége neki. Viszont nem tudom, szabad-e ilyesformán "csalni" egy kapcsolatban.


Az exbarátnő miatt nem aggódok, egységesen utálja mindenki. :D Én nem ismerem, de biztosan oka van. A gyerek aranyos, kissé neveletlen (verekszik meg ilyesmi), de jogom nincs senki felett pálcát törni, így nem is akarom belekeverni.

2018. szept. 18. 08:07
 4/22 anonim ***** válasza:
5%
3 Ne fogadd el a felajánlkozást.
2018. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Mi ebben a csalas es kihasznalas?

Valszeg szereti a tesojat es azt akarja, hogy boldog legyen.

Micsoda szentsegtores, hogy a "sogornod" meghiv ebedelni 2 ev utan.

2018. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem pont így zajlott, próbáltam a lényeget írni, hiszen 2 óra beszélgetését nem írhatom le ide.

De úgy volt: hívott, hogy jön...feljött, bekopogott. Beengedtem, aztán azzal kezdte, hogy a betterware-s csoportban látott mosószerről kérdezett. :D aztán a peewollról beszéltünk, elmondtam, hogy honnan van, amit küldtem neki (sportruházathoz való). Aztán rátért, hogy minden rendben van-e itthon, hogy van-e köztem és a barátom között gond? És akkor mondta, hogy tudja, hogy nehéz, ő is végigcsinálta ezt a férjével (hiszen tesók ... Az ő férje a barátom batyja), el kell döntenem, hogy mit akarok. ... Jó sokat beszélt. :D és ez lett a lényeg, amit először írtam. :)

2018. szept. 18. 08:12
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Idáig az összes hozzászólást ugyanaz a tetű írta.


Fogadd el. Társas lények vagyunk, te még itt is szapulod magad, meg hibáztatod (ennek az okát kell keresni) és ez tönkre tehet egy amúgy jól működő dolgot. Ezt látja a báty felesége és segíteni akar.

2018. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

*Aztán rátért, hogy minden rendben van-e itthon, hogy van-e köztem és a barátom között gond?


Magyarul: kutakodik.


Ez is engem igazol.

2018. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Kedves 48%, te még nem találkoztál őszinte (kicsit emiatt naivnak nézett) emberrel? :) Az a baj, h az emberek nem mernek nyíltak lenni. Én szeretek. Ha, vmi jót érzek a másikról, azt bizony ki is mutatom, mondom. Mondjuk, sokszor érzem, h megdöbbennek, csodálkoznak. Olyankor egy enyhe szomorúság átfut rajtam, de tudom, h vmit elindítok ennél az embernél, ha mást nem, picit jobb kedve lesz.

Ezt nevezik érzelmi intelligenciának. Ebben az önző, felszínes világban legalább ha úgy van merjünk adni, egy jó szót, mosolyt, úgy is annyira el van baxva már sok minden, és nem igazán megyünk jó irányba sem.


Ennek ellenére sajnos vmilyen szinten igazad van 48%. Kedves Kérdező, én a helyedben örömmel fogadnám a felajánlott segítséget, de nyitva tartanám a szemem. Először csak nagyon pici infókat osztanék meg, kérnék segítséget tőle. Aztán figyelnék. Mi jön vissza, mi lesz belőle. Ellenség vagy barát/rokon lesz-e a hölgy ez kiderül egy idő után.

2018. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%

*te még nem találkoztál őszinte (kicsit emiatt naivnak nézett) emberrel? :)


De igen találkoztam, és át is vágott az illető. Sőt tovább megyek minő véletlen, hogy egy ember ha az öcsikénél nem ér célt, akkor férjhez megy a bátyushoz, csak azért hogy a családba maradjon. Mert hogy ilyenről is tudok.

2018. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!