Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy vezeted le azt a feszülts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezeted le azt a feszültséget, hogy nagyon mérges vagy a másikra, de közben tudod, hogy nem tehet arról, ami ezt kiváltotta?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
IQ-ból megoldom
2019. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetéssel :)
2019. ápr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Pont egy pár napja történt velem ilyen. Kellett egy kis idő, hogy lenyugodjak, 1-2 nap, de aztán rájöttem, hogy ha emiatt összeveszek vele, akkor lényegében hagyjuk, hogy ez a dolog közénk álljon, ami pont ellentétes a céljainkkal. Bocsánatot kértem, amiért még jobban felidegesítettem a viselkedésemmel, és most megint arra fókuszálunk, hogy hogyan tudjuk egymást és a kapcsolatunkat építeni miután végre nagy nehezen vége lesz ennek a helyzetnek, meg a továbbiakban, mert ezzel együtt az alapprobléma még nem lesz megoldva.
2019. ápr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Én megtanultam, hogy nem szabad, hogy kizökkentsenek ilyen apróságok, és minden pillanatban tudok a céljaimra figyelni.


Ha mégsem, akkor pedig a sportolás vagy a félrevonulás segít lehiggadni.

2019. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Próbálom megérteni, miért lettem dühös. Ha valóban nem neki szól, akkor mélyebb lelki okai vannak, és azt érdemes magamban letisztazni. Plusz megbeszélem vele, miután már kijöttem az emelkedett érzelmi állapotból, és igyekszem nem elnyomni magamban az indulataimat, hogy ne olyanok szenvedjèk el később, akik "ártatlanok".
2019. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csomorkány ***** válasza:
Én megköszönöm az illetőt Istennek. Vannak emberek, akik azért vannak a környezetemben, hogy összetörjenek. Ez nem baj, sőt: hasznos tapasztalat. Jézus a hatalmas, nem én.
2019. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amikor nem megy ki a fejemből valamilyen dolog, amiről tudjuk, hogy a kapcsolatunk ellen van.

-megpróbálok egy okot keresni, hogy tudjak bocsánatot kérni,

-megpróbálok egy okot keresni, hogy tudjon bocsánatot kérni.

Aki nem tudja egy másik embernek azt mondani, hogy sajnálom és fordítva, az ott nem egy figyelmes ember. Ennél a résznél vagy átkarolom "ezt" vagy eldöntöm, hogy nem karolom tovább.

2019. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!