Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők kb.99%-a azt àllítja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb.99%-a azt àllítja, hogy nem jönnek be neki a bunkó pasik. Mégis szàmos olyan nőt ismertem, aki bunkóval élt együtt, aki meg is bàntotta, de elhagyni nem akarta. Miért?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Azért szeretik,mert izgalmasabb élete él+határozottabb a fellépése.Ugyanezért vonzódnak a nők,a bűnözőkhöz.
2019. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egészen elképesztő, amikor ecsetelik, hogy mennyire bunkó volt a csàvó velük, aztàn sírnak, erre felteszem a kérdést: "de miért nem hagyod el?" Vàlasz (könnyek között): "mert szeretem ;-("


Szàmomra ez undorító...

2019. ápr. 18. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Soha se azt nézd, mit mondanak a nők, hanem hogy milyen férfivel dugnak. Igazából arra van szükségük, a többi csak mese.
2019. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert szerelmesek belé. Gondolom te még nem voltál igazán szerelmes...
2019. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi ez az àltalánosítás?

A földön élő összes nő 99%-àt kikérdezted erről vagy mi a f***sz? 😑

2019. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenhonnan ez a jelenség jön vissza.


Nemhiàba, hogy David De Angelo-nak meg kellett írnia a "Hogyan legyél kedves fiú, de mégis legyen kivel lefeküdnöd" cikket az USA-ban.

2019. ápr. 18. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A világ nem ennyire egyszerű, senki sem csak bunkó, és senki sem csak rendes. Felesleges is ezzel foglalkozni.
2019. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de van aki inkàbb kedves, mint bunkó és fordítva.


Én sose csaltam volna meg/alàztam volna meg nőt úgy, mint a fent említettek, velem mégsem àlltak azóba.


Bezzeg a régi haver, aki egy hàzibulin megdugta a csajàt meg annak a baràtnőjét is... utóbbit úgy, hogy az asszonya nem tudott róla hogy ugyanazon a bulin meg is lett csalva.

2019. ápr. 18. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"De miért nem egy olyan pasiba szerelmesek aki NEM siratja meg?"


Mert az érzelmeket nem lehet tudatosan irányítani. Nem te szabod meg magadnak kibe szeress bele, ez van.

2019. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert a bunkó azt a hatást kelti , a nőben hogy harcolnia kell érte minden másodpercben hogy megtarthassa.. Kb Ennyi a lényege a ki hívás a szenvedés , amit a nők imádnak , lelki mazochista a legtöbb. Csak egyszer próbálj meg picit flegmább bele valóbb személyiségként üzemelni ,meglátod a mágnes be kapcsol .
2019. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!