Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy másik párral lakunk együtt közös lakásban?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt és 4 hónapja lakunk együtt. Ebben a lakásban összesen 4en élünk (párom,én. a legjobb barátja és annak barátnője). Tehát a fiúk ismerik egymást gyerekkoruk óta és övek a lakás is felesben. Mi lányok pedig hozzájuk költöztünk. Szóval elég abszurd a helyzet (másik lányt nevezzük Annának).


Anno amikor megvették a lakást a fiúk, akkor már Annával együtt voltak. Szóval ők hárman újították fel, vásárolták meg a berendezéseket. Szóval minden az ő kezük munkája, büszkék is rá nagyon. Főleg a bútorok tükrözik Anna ízlés világát a közösségi helyiségekben (konyha, előszoba, nappali). Annának nincs tulajdonrésze a lakásban. Szép lassan átcuccolt hozzájuk és most már ott lakik teljesen. Főz és mos rájuk, miközben egyetemista és dolgozik is. (Sokszor nem is értem hogy hogyan bírja).


Miután megismertem a páromat gyorsan én is odaköltöztem, ragaszkodott hozzá. Ugyanazt várja el tőlem mint Annától az ő párja. Tehát azt szeretné ha én is vállalnék pár napot amikor én főzök és takarítok. Ez feszültséget okoz köztünk, mert nekem arra nincs időm és energiám h 4 emberre főzzek és más után takarítsak. Inkább rendelek valamit magamnak munkába. Kitakarítom esetleg a saját szobánkat és pá. Ugyis csak aludni járok haza. Nem is eszek Anna főztjéből.


Volt már más barátnője is aki itt lakott, hát ő se birta ezt a "családmodellt". Többször megbeszéltük négyesben a dolgot. Én megértem a szabályokat, de nekem ez nem megy 34 éves vagyok (Anna 12 évvel fiatalabb). Saját lakásra vágyok (nekem van saját lakásom, szóval lenne hová menni, de az istenért se akar elmenni).



Zavar h hasonlítgat hozzá és az is, hogy mindent négyesben tervezünk (nyaralást, mozizást). Mondtam neki h költözzünk el, de ő nem akar. Azt mondja addig nem amig nem lesz gyerekünk. Makacs esélytelen hogy meggyőzzem, hogy ez nem egészséges. Félre értés ne essék semmi bajom Anna személyével inkább a helyzettel amibe belekényszerítenek.


Mit tegyek? Hogyan változtassak a helyzeten? Jó a párkapcsolatunk, nem akarom elhagyni



2019. ápr. 9. 12:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%

Anna király.

Légy Anna.

2019. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már az fura, hogy miért vesz két férfi közös lakást (ha mondjuk testvérek lennének, akik örököltek, az megint más)
2019. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Ezt te jó kapcsolatnak nevezed? Fontosabb neki a haverkája meg az, hogy meg legyen csinálva helyette a házimunka, mint te.

Írnám, hogy hagyd a 'csába, de úgyse hallgatnál rám...

Én közölném, hogy senki csicskája nem leszek, leléptem a saját lakásomba, ha a pasi akar jönni, akkor jöhet és dolgozunk a kapcsolaton, ha nem, akkor viszlát. 34 évesen tudod ki érne rá dedózni...

2019. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jo kapcsolat 34 evesen nem azt jelenti, hogy tudtok szerelmesen bugni egymasnak es jokat kirandultok az erdoben, hanem hogy sajat eletetek van es nem kell masok szabalyai szerint elned. Te is tudod mi a megoldas.
2019. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Tehat jól értem, a pasik a házba először felvették Annát takarítónőnek, majd most, hogy te is odaköltöztél, tőled is cselédszerepet várnak, azzal az indokkal, hogy a lakás az övék. Nem értem, miert vagy ilyen felfogású emberrel. Alapból nem költöznék oda ilyen együttlakósdit játszani, a másik meg az, hogy ha a kedves parod már most cselédnek akar betanítani, abba gondolj bele, hogy ha majd komolyabbra fordul, akkor mit fog várni. Miközben te is dolgozol, majd neveled egyedül a gyerekeket, mert ugye az is a nő dolga, meg viszed egyedül a háztartást. Nevetséges.
2019. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

34 éves vagy, van saját lakásod, a pasid pedig él inkább gyermeteg módjára, mint sem együtt külön élnétek?!

Jól értem?

Mert ha igen sajnos nincs nagyon kérdés.

A "gyereket hagyd otthon", és keress magadhoz való pasit aki veled képzeli el a jövőjét, és érez némi felelőséget...

2019. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

5.vagyok: ezeket a részeket most láttam csak

"nekem van saját lakásom, szóval lenne hová menni, de az istenért se akar elmenni"


"Azt mondja addig nem amig nem lesz gyerekünk"


Mit tegyél? Hagyd ott a fenébe. Te sem leszel fiatalabb már, bocsi, hogy ezt írom, nem hiszem, hogy annyi pazarolnivaló időd van.

2019. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Az sem lepne meg ha a két srác osztozna is a csajon. Ha van külön házad és 34 éves vagy akkor keress olyan társat akivel komolyan is tervezhetsz közös életet ill. gyereket. Az a helyzet amiben most vagy, abnormális! A csaj még 22 éves, amíg elvégzi az egyetemet addig neki tökéletes ez a helyzet. Utána ő is ki fog szállni a cseléd szerepből. Te meg ne akarj még évekig 2 fiú között élni céltalanul.
2019. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Hát én fejvesztve menekülnék a helyedben!


N

2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más normális férfi rajta kívül?

Bár mondjuk ez a "család modell" nagyon nem normális...

Jelenleg mivel külföldön lakok, másik férfival lakom egy lakásban. Ha lenne barátnőm azonnal összeköltöznék vele, külön lakásba.

F36

2019. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!