Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek mennyit pihen otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit pihen otthon a párja?

Figyelt kérdés

Az én párom fél 8ra jár dolgozni általában 16:00ig. Nem nehéz munkát végez. Egy nyomdában szitázik papir tasakokat, pólókat. Hétvégéje szabad.

Problémám az lenne, hogy amikor hazajön mindig alszik, fáradt, lusta. Semmiben nem segít. A szemét kifolyhatna a kukából de nem vinné le a szemetet. Foci, tv, sör, telefon.

Kommunikáció és szex alig van köztünk. Ha próbálnám megbeszélni vele mindig kidumálja magát h fáradt.

De ha a haverok hívják focizni arra mindig van ereje.

Most is hogy megebédelt es kialudta magát, kiült a telefonjával a tv elé próbáltam rávezetni hogy a tegnapi chipses zakcsót es pudingos tálkát amitt ott hagyott dobja már ki, de kikelt magából h ō fáradt hagyjam békén.

Nem akarok egy életen át a csicskája lenni.

Nem birom elnézni h szanaszét van minden így mindig elpakolok utána.

Muktkor az ajtó előtt volt egy szatyor leesve. 1 hétig kerülgettük. Egyáltalán nem zavarta, éb meg direkt nem vetten fel.

Szerintetek ez igy normális? Nem tudom már mit gondoljak, mindig azt mindja hajcsár vagyok.


2019. ápr. 21. 16:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kimaradt h én is dolgozok 7től 3 ig. Van egy kislányom is, nem ő az apja.
2019. ápr. 21. 16:40
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én azt nem értem, minek vagy még vele? :D Már bocsi.

Én se vagyok az a hű de nagy rendszerető, de azért ha kell, vagy megkérnek, megcsinálok mindent.

2019. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális, de az sem, hogy összeköltözés környékén, amikor ezeket a dolgokat először tapasztaltad, nem szóltál neki, és világosítottad fel arról, hogy az otthonotok nem disznóól.
2019. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Amikor elsőnek eljöttem hozzá iszonyat szag és büdös volt. Aztán menetközben berohadt ételhordókat találtam a ruhásszekrényében.

Én nem gondoltam volna h nem fog megváltozni. Pedig nem kérem h vasaljon v takarítson ablakot.

2019. ápr. 21. 16:46
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar takarítani és a szekrénybe dugja a szemetet XDDDDD.
2019. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Tűrsz, vagy tűnsz. A változásnak minimális az esélye.
2019. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Vagy megszöksz,vagy megszoksz
2019. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehat elso latasra nyilvanvalo volt, hogy egy lusta, igenytelen diszno, akinel egy atlagos haziallatnak tobb igenye van a tiszta eletkornyezetre, erre megis osszekoltozol vele, es utana idejossz panaszkodni, hogy a parod egy lusta diszno. Mit vartal? Fel nem foghatom.
2019. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Jó cselédet játszani? Mondanám, hogy megéri, ha nagy a farka, de írtad, hogy még meg sem kúr rendesen.
2019. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélgettek, nincs közös program, nincs szex. Minek vagytok együtt?

Neki normális, és mint látszik te ki is szolgálod. Ha nem tetszik, hagyd ott, változni nem valószínű, hogy fog.

2019. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!