Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők mindenkinek tetszeni akarnak, sminkben, szép ruhában mennek munkába, de otthon a partner előtt csak mackóalsóban, leggingsben mászkálnak?

Figyelt kérdés

A férfi, az egyetlen, akinek tényleg tetszenie kell, nem érdemli meg, hogy szépen lássa a nőjét? Konkrétan a nő kollégái egy nap többet látják szépnek a nőt, mint a partner.

Nem azt mondom, hogy a magassarkút fel kell húzni reggel 6-kor, és este 11-ig le se vegye, hanem akkor munkába se kell annyira felkapnia magát.

28F


2019. márc. 21. 10:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Na majd jól megkapod hogy mit képzelsz te...
2019. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség amit írsz. Rengeteg olyan munkahely van ahol érvényben van a dress code! Te komolyan vennél olyan személyt, akivel mondjuk üzletet akarsz kötni és találkozóra mackónadrágba állít be és kinyúlt felsőben? Bár most tuti azért is igennel válaszolsz :) Minden öltözéknek megvan a maga "helye". Ezt hívják etikettnek, ami az öltözködésre is vonatkozik, nem csak viselkedésre.
2019. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom anno a partnerének is tetszeni akart és randikra is így ment el... gondolom nem úgy jöttetek össze, hogy egyik napról a másikra összejöttetek a lakásodon és mackóalsóban ismerted meg... Hülye kérdés.
2019. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem kötelező velem együtt élni, lehet instamacát is választani, aki fél lemosni a sminkjét.


Nekem pont az az intimitás, hogy úgy lát, ahogy egyedül is lennék.

2019. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért írod ezt?Egyértelmű,hogy otthon senki nem úgy öltözik fel mint amikor elmegy otthonról. Nem azért mert igénytelen, azért, mert más munkát végez, mert otthon végre kényelmesen akar letelepedni Tv-t nézni. Ez nem azt jelenti,hogy csak mackóalsóban teszi meg.DE: vajon miben főzzön, mosson,takarítson, kertészkedjen?Farmerban, vagy szoknyában?


Az meg egyértelmű,hogy munkába, boltba, hivatalos ügy intézésére, baráti találkozóra stb. felöltözik egy nő.

A pasik is így vannak ezzel, hozzáteszem.

A munkahelyén találkozik a kollégákkal,ügyfelekkel, külső munkatársakkal, evidens,hogy úgy kell megjelennie,hogy az a munkahelyen történő megjelenésnek megfeleljen.


Van ahol eleve kötelezik a dolgozókat "munkaruha" viselésre, van ahol csak elvárják,hogy miben jelenjen meg a munkában.

2019. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Mert farmerben kenyelmetlen feküdni, összekoszolódhat a csini ruha főzés kozben, takaritas kozben....klórtól kifakul.

Plusz ha szexinek tartod, akkor nem csak szép ruhaban, mert akkor a ruha vonz. Ha elmentek valahova, mozi..vagy kiserd rl bevasarolni, akkor felöltözik.

2019. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon egyszerű. Nő vagyok, otthon szeretek kényelmesen lenni. És amiket léirtál az kényelmesebb mintha blúzban meg blézerben meg nemtudom miben lennék.

Munkába (ahol en dolgozom) van valamennyire dresscode, illik kiöltözni egy bizonyos szinten. Egy egész nap utan kényelmetlenné válik. Otthon meg szeretek kényelmesen lenni, komfortosan érezni magam.

2019. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Én magamnak szeretnék megfelelni elsősorban és nem az utca népének. Nem azért öltözködöm igényesen és sminkelem ki magam ízlésesen, hogy az utcán még többen megbámuljanak hanem mert szeretem csinosnak érezni magam. Otthon meg nyilván szeretem élvezni a kényelmet egy hosszú nap után, a mackónadrágot, azt, hogy nincs semmi az arcomon csak krém és a férjem aki felnőtt ember ezt megérti, ő sem öltönyben nyomja a 4 fal között, hogy engem lenyűgözzön. Őt egyáltalán nem zavarja ez mivel szerinte natúran, nem kifejezetten szexi ruhákban is gyönyörű és kívánatos vagyok. Amikor külön azt kérte, hogy fessem ki magam szexhez mert az őt izgatja akkor természetesen olyan sminket dobtam fel amit pl utcára vagy munkába biztosan nem alkalmaznék (sminkes vagyok btw), mert szerettem volna maximálisan megfelelni a fantáziáinak, ilyenkor pedig nem mackóban vagyok megnyugodhatsz. Long story short: igen, csinos vagyok az utcán, munkában de ha arról van szó akkor a férjemnek sokkal szexibbe vágom magam és úgy rajta kívül senki sem láthat.
2019. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

Hogy érted, hogy "mindenkinek tetszeni akarnak"?

Konkrétan dekoltázsos ruhákba jár, vagy mini szoknyába vagy mi? Mert akkor megérteném, ha ez zavarna.

De az, hogy valaki elegáns, szép ruhát vesz fel, vagy jólfésülten jelenik meg a munkahelyen, az nem tehető össze azzal, hogy bárkinek is tetszeni akarna.

Egy kivágott laza felsőben jobban tetszek a partneremnek, mint pl. egy vászon ingben.

2019. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Lacika, te otthon ingben, nyakkendőben nyomor?
2019. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!