Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te mit szoktál csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szoktál csinálni amikor a párod nincs otthon?

Figyelt kérdés
Én például énekelve táncolok a kedvenc zenéimre, ezt a párom előtt nem szoktam. :D
2019. febr. 15. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Áthívom a szeretőmet.
2019. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alszok, olvasok, élvezem hogy egyedül lehetek.
2019. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítek,pedikűrözök,vagy tornázok.De szoktam takarítani is meg főzni is...attól függ.
2019. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosok, mosogatok, kaját készítek, mikorra haza ér, farmozok, kutyázok, macskázok, gyakorizok, stb.
2019. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Xbox, filmet nézek, játszom a macskával, festek, olvasok, és

azt is, amit te csinálsz. :)

2019. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Házimunkát és ilyesmit leszámítva én főzőcskézek, kísérletezek valami új recepttel és közben káoszt csinálok a konyhában (ez nekem nem házimunka, hanem hobbi); megnézek 1-2 részt valamelyik olyan sorozatból, amit csak én nézek és ő nem; könyvet olvasok; ha épp csinálok valami szakmai képzést, akkor tanulok; zenét hallgatok, játszok a PS-en stb. Nagyon jól elvagyok egyedül, igénylem is. Ha hosszabb időre utazik el (3-4 hétre, nem túl gyakran, de előfordul) akkor általában beindul a lakberendező dilim is és alakítgatok a lakásban is, pl. veszek új lámpabúrákat, huzatokat vagy épp kicsit átrendezem valamelyik szobát :D
2019. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én pici babával vagyok itthon, így vele foglalkozom. Ha alszik a pici, akkor takarítok :(úgy szeretek, ha nincs "útban" senki), főzök, olvasok, gyakori kérdések oldalon vagyok,ágyneműt cserélek, hűtőgépet takarítok, vagy a spájzot szortírozom, ablakpárkányt pucolok, port törlök a szekrény tetején, ruháimat is ki szoktam válogatni, lassan előjönnek a tavaszi ruhák, (babának is a kinőtt ruháit kiszedegetem a fiókból) azokat átöblítem apránként, epilálok intim helyen ( azt nem szeretem ha nézik közben)
2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinàlom a hàzimunka ràm eső részét híreket hallgatva, olvasok, neten sorozatokat nézek, főzök, jàtszom a laptopomon, a hobbijaimmal foglalkozom, tornàzgatok...ilyenek. Bàr most egy ideje nem mozgok sokat mert izomhúzódàsom lett és rohadtul fàj, szóval jelenleg gyógyszeren eléldegélek. Meg igyekszem apróbb dolgokat megcsinàlni ahogy tudom.
2019. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Beszívok/berugok valamelyik szeretőmmel.
2019. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Félek.
2019. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!