Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod diétázna, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod diétázna, és vacsorára csak salátát enne vagy zöldséget csirkével, akkor vállalnád a kedvéért h nem eszel össze-vissza, kibírod és vacsira te is csak ilyesmit eszel?

Figyelt kérdés

Pl nem rendelsz pizzát minden héten, meg sültkrumplit zsíros kajákkal meg nem eszel édességet tonnaszámra, legalábbis ő előtte nem :)


Nem fogom azt hazudni hogy a saláta finomabb mint a pizza. Viszont ha van egy kitalált étrended, a hűtőben csak ahhoz van alapanyag, azt azért alap esetben nem nehéz betartani. de hosszú távon baromi nehéz betartani ha folyton azt esznek előtted ami finomabb :D


2019. ápr. 25. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
?ár bocsi, de te diétázol, nem ő. Mástól ne várd el, hogy a te étrended kövesse.
2019. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Pizzáról nem mondanék le, a többi ételt meg amúgy sem nagyon fogyasztom a felsoroltakból, egyébként a saláta csirkével teljesen jó kaja, ha jól van elkészítve. Én szeretem.
2019. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán.Parommal mi együtt szoktunk diétázni tavasszal, hogy az 1-2 kg plussz amit télen felszedtunk lemenjen 😂
2019. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én diétáztam sokáig, és nekem pont az jelentette a lelki erőt, hogy mindenki evett mindent előttem, és nem ugrottam rá, mint egy állat. Megtanultam kontrollálni magam, megtanultam érezni az éhségemet. És nemet mondani arra, amire nemet akarok mondani. Nem azért nem ettem csokit, mert nem volt otthon csoki, hanem mert eldöntöttem, hogy nem eszek csokit. Nem volt könnyű, eleinte keserves volt, de nekem ez jelenti az igazi kontrollt.
2019. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ez miért jó. Szerintem pont ezzel teszi a legrosszabbat a párjának. Inkább azon kéne dolgozni pont, hogy akaratereje legyen, és akkor is tartsa a diétáját ha a másik közben mellette zabálja a sültkrumplit meg a pizzát. Nem nagyon látom ennek értelmét így.
2019. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Én biztos nem várnék ilyet el a páromtól, ha diétáznék. Valószínűleg nem enné a cupákjait látványosan az orrom előtt, de tuti nem kezdene el salátát enni. Pasiból van, eleve 2x annyit eszik, mint egy nő. De ha egy férfi diétázik, akkor szerintem egy nőnek nem olyan nagy gond vele tartani, de ebben az esetben sem lehet elvárás szerintem.
2019. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A csak salátás dolgot nem, mert egyszerűen nem bírom a zöldségek ízét magában. Főtt krumpli, rizs vagy csirkemell legyen hozzá.

Amúgy imádnám, ha ilyen barátnőm lenne. A csirkemell a kedvenc kajám és nem szeretem a pizzát... :D

2019. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen nem! Egy két alkalommal oke ki próbálnám amit ő eszik de ő elégedetlen az alakjával pl nekem is a barátnőm neha felszed kilokat néha meg le add belőle... (jobban bejön mikor felszedi mert a combjaira melleire meg a valagára megy szoval jah...) már kezdem unni hogy diétázik szoval rá szólok majd hogy ezt most fejezd be mert apunak fogni való kell nem csontváz (persze nem drasztikusan hízik-fogy)


Ja és nem kéri hogy dietazzak vele én is! Elvégre ő akar fogyni nem én!


De üzenem ha tényleg fogyni akar akkor nem kell leállni a csirke husival és csak salátázni hanem a sok szénsavas és cukros üdítőket kell abba hagyni! Mert ezek akár +10kg-ot rád raknak! A legjobb fogyó eszkoz a mentes ásványvíz! Egy kicsit kell edzeni rá és egy honap alatt 8-10 kg is le fogy az ember

Ez saját tapasztalat!

2019. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
8: Neked aztán nem sok eszed van... Hallottál már arról, hogy teljesen másként fogy egy nő, akin van x kg izom, mint egy pasi, akin 3x annyi van? Nem beszélve arról, akiknek hormonális gondjaik is vannak. Talán művelődhetnél a témában, nagyon rádférne.
2019. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kosz meg vagyok igy is! És te hallottál arról hogy a szénsav fel puffasztja a beleket valamint a sok cukor leülepedik a szervezetben és átalakul zsirré? Mert lényegtelen hogy most a nő és férfi mas mennyiségű hormonok ternelodnek benne

a rengeteg cukor és a szénsav ugyan ugy hat mindkét nemre a saláta diéta nem ér semmit ha mellette meg iszol egy nap 2 liter kólát vagy más agyon cukrozott üdítőt!

2019. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!