Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod diétázna, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod diétázna, és vacsorára csak salátát enne vagy zöldséget csirkével, akkor vállalnád a kedvéért h nem eszel össze-vissza, kibírod és vacsira te is csak ilyesmit eszel?

Figyelt kérdés

Pl nem rendelsz pizzát minden héten, meg sültkrumplit zsíros kajákkal meg nem eszel édességet tonnaszámra, legalábbis ő előtte nem :)


Nem fogom azt hazudni hogy a saláta finomabb mint a pizza. Viszont ha van egy kitalált étrended, a hűtőben csak ahhoz van alapanyag, azt azért alap esetben nem nehéz betartani. de hosszú távon baromi nehéz betartani ha folyton azt esznek előtted ami finomabb :D


2019. ápr. 25. 22:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg a legtöbb hormonális betegséget a legtöbb gyógyszerrel lehet korrigálni ugy mint a pulzusát vérnyomást....
2019. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A duci nők többsége egyáltalán nem iszik szénsavas üdítőt. Egy 80 kg tömény izom pasi milliószor több energiát éget el pusztán a létezésével, mint egy alig izmos, dundi nő.
2019. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%

Igen mert nem hiába vannak ott izmok...

Nyilván egy full duci férfi sem éget el több energiát pusztán a LÉTEZÉSÉVEL...mint egy full izmos pasi és de lattam mar duci nőket csak szénsavas cukros üdítőket inni!

2019. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb nőnek szerencsére vagy nem... nem azert dagadt/dundi/kövér mert hormonális zavarja van hanem azért mert nem figyel oda magára... persze ahogy írtam vannak kivételek! Terhesség után nehéz már vissza fogyni mert akkor jobban előfordul a hormonális zavar!
2019. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

"Mellesleg a legtöbb hormonális betegséget a legtöbb gyógyszerrel lehet korrigálni"


Jah. Főleg hormonnal. Ami sok esetben újabb betegségeket szül, pl mellrák.

2019. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg a csirke hus kevésbé hizlal mint a meki... vagy bármely hus alapú étel főleg a naturan van elkészítve...
2019. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Èn diétàzok de nem vàrom el hogy a pàrom is csinàlja. Húsvétkor sütit is evett, nem izgatott. Èn döntöttem és tartom magam hozzà. Ennyi. Igaz, a cukros édességeket még ő is elhagyta mert szeretne ő is ledobni pàr kilót. Szedett fel ő is rendesen pluszt az elmúlt években. Csak ő nem tart szigorú diétàt. Èn igen mert neken betegség miatt is kell.
2019. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem,mindenki azt eszik amit akar ne szabja meg
2019. ápr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a hízás sem egyik napról másikra történik, úgy a fogyás sem. Nem lehet egyik napról másikra 20 kilót leadni. Nem ennék szolidaritásbol kevesebbet, mert sportos testalkatom van, ha kevesebbet eszek fogynék (sokat sportolok). Pizzát, nagyon zsíros ételeket eleve kerülöm, illetve csokit is igyekszem. Fogyni nem csak adag csökkentéssel lehet, hanem ugyanolyan étrend mellé több mozgással. Kicsit izmosabb leszel, illetve a több mozgásnak köszönhetően is több kalóriát fogsz égetni. Olyan étrendet válassz, amit hosszú távon tudsz követni, annak semmit értelme, hogy 1 hónapig éhezteted magad, leadsz 5 kilót, majd pár hónap múlva visszaeszed (akár a dupláját). Mindenből szabad enni, de a mozgás és kalória bevitel arányosan legyen (fogyás esetén kevesebb bevitel).
2019. ápr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én szoktam diétázni mostanság és a párom azt eszik amit akar.

Úgy főzök, hogy mind a kettőnknek jó legyen.

Pl ha csirkepörköltet szeretne, akkor neki megcsinálom a pörit míg magamnak a sovány mellet. Vagy ha lasanga van, a tepsi felében rendesen van, a másikban cukkini van a tészta helyett.

De ha este 9kor neki eszébe jut, hogy most leül 4000 kalóriát bevinni akkor nem megyek ki vele a konyhába. De amúgy nem ő diétázik hanem én.

De amúgy annyi diétás cucc van ami ugyanolyan finom mint a rendes csak picit másabb. Pl pizza karfiol alappal. Nyilván nem ugyanolyan de nem rosszabb csak másabb. Sültkrumpli a sütőben sütve. Cukor helyett édesítő. Milliárdos üzlet most az életmódváltás, nemjelent gondot alternatívákat kreálni az internetvilágában.

Én sokszor el sem mondom a páromnak mit evett, csak utólag :)

2019. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!