Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod diétázna, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod diétázna, és vacsorára csak salátát enne vagy zöldséget csirkével, akkor vállalnád a kedvéért h nem eszel össze-vissza, kibírod és vacsira te is csak ilyesmit eszel?

Figyelt kérdés

Pl nem rendelsz pizzát minden héten, meg sültkrumplit zsíros kajákkal meg nem eszel édességet tonnaszámra, legalábbis ő előtte nem :)


Nem fogom azt hazudni hogy a saláta finomabb mint a pizza. Viszont ha van egy kitalált étrended, a hűtőben csak ahhoz van alapanyag, azt azért alap esetben nem nehéz betartani. de hosszú távon baromi nehéz betartani ha folyton azt esznek előtted ami finomabb :D


2019. ápr. 25. 22:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem. Mondom ezt úgy, hogy diétáznom kell egészségügyi okok miatt nekem is, legalábbis igyekszem tartani. Ez az én felelősségem. Tudnom kell tartani akkor is, ha a környezetemben fagyit esznek fagyival meg chipset zacskószámra.
2019. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Anyukám konkrétan négy éve él és eszik így, miközben a család többi része nem, vagy nem ennyire szigorúan étkezik. Mégis megoldja. Pedig azelőtt nála nagyobb édességimádót nem ismertem. Most is szereti, de annyira a része lett, hogy már abszolút nem érdekli, ki mit eszik előtte.
2019. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!