Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Baràtom teljesen kihasznàl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtom teljesen kihasznàl, leadta magàt. Mit csinàljak hogy ràjöjjön nem megy ìgy?

Figyelt kérdés

Novemberben költöztünk közös albèrletbe, egy olyan helyre ahol a hàzra kell vigyàzni, ès havi 30 at fizetünk (mèghozzà egy jò helyen), ami a rezsinket sem fedezi egyàltalàn. A hàztartàsban semmit nem csinàl, tèlen mèg intèzett a sajàt dolgaival nèmi pènzt, de màr azt sem. Kb ùgy viselkedik mint egy 5 èves kisgyerek az anyjàval, zoknit, kajàt mindent szèthagy, annyi a tevèkenysège, hogy eszik, alszik, wc,-zik, dohànyzik, füvezik. Tèlen mèg parszor csinàlt melegszendvicset, de most màr azt sem. Ha nem főzök nekem sincs mit ennem, most se ettünk 2 napja csak hideget. Amùgy rengeteg munkàm lenne, de miatta nem tudom csinàlni mert itthon is el kell

làtnom a dolgokat, folyamatosan melòzni. A gond az, hogy nem tudok màshova menni, nem tudok spòrolni, mert èn tartom el 3 hònapja. Az a rafinaltsàg az egèszben, hogy az albèrletet ő intèzte, ő itt a " biztonsàgi őr" ő kell ide, nem èn, tehàt nem tudom kidobni. Viszont èn rendeztem be, màr tűntek is el dolgok, eladta. Ùjabban ha keres pàrezer forintot nagyritkàn màr azt se adja oda szìvesen. Èn nekem kimegy az összes pènzem azzal hogy 30 az albèrlet, kb 25 a telefonszàmlàm, a kaja napi 2500-3000, tankolok, kàvèzok, veszem a cigijèt meg a füvèt mert különben ideges ès őrjöng. Màr dolgozni se tudok rendesen, mert nem volt pènzem a kocsimra ès àtugrott a vezèrlèse, biciklivel jàrok. Megvetetett a fèlretett pènzemből magànak egy robogòt, hogy elmegy motoros futàrnak, persze nem volt felvètel, a robogòt mwg tönkretette, szèthajtotta. Elhagyta a telefonjàt, amit vettem neki 45ezerèrt összetörte, most 3 hete telefonja sincs. Csakhogy làssàtok a helyzetet. ..



#parazita #èlősködès #kihasznàlàs;
2019. máj. 6. 12:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ki kényszerít rá hogy vele legyél?
2019. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, és még vele vagy? Pattanj meg tőle, mert csak szívja a véred! Ne hagyd hogy kihasználjon, nem vagy köteles róla gondoskodni.
2019. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ki hitte volna, hogy egy füves fazon mellett ilyen élet vár rád...!

A helyedben eladnám úgy a kocsit, hogy javításra szorul, a robogót is, meg ami még eladható. Kis szerencsével két nap alatt elmegy a neten, úgy intézed, hogy gyorsan, 2 órán belül vigyenek el mindent. Aztán csomagolsz, és pát intesz.

2019. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne tudnál spórolni, nem veszel neki füvet, cigit, robogót, kiskutyaf-szát, eszem megáll hogy hagyod magad. Őrjöng? Ki nem sz.rja le? Oldja meg a szenvedélybetegségeit, te meg próbálj meg minél előbb megpattanni ettől a szánalmas piócától.
2019. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc ugye? :D
2019. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed meg a cigijét és a füvét + a telefonszámláddal kezdj valamit mert 25ezer a qrva sok. Kényszerből SENKIVEL nem élünk egy fedél alatt. Adogasd össze hogy mennyit költesz rá és ha kijön belőle egy albi akkor koccolj le.
2019. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Màr mondtam neki hogy el kène adni a robogòt, de az az övè, neki vettem szerinte, akkor azert őrjöng!
2019. máj. 6. 13:12
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem a robogót kéne eladni, hanem eltűnni onnan. :D
2019. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Sajnos a telefonszàmlàmon nem tudok valtoztatni , Telenor Blue XL vagy mi, kell a munkàm miatt a net meg a korlàtlansàg, mèg ìgy is kevès a net.
2019. máj. 6. 13:14
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Még robogót is vettél neki? Bazz akkor te egy igazi BALEK VAGY csak nőből!
2019. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!