Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem hogy csak kihaszná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy csak kihasznál? Régebben ismerem sokszor voltunk együtt mint barátként, mindig csak az ígérgetések maradtak nekem mit csináljak.

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 11:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Fő ként nők válaszát várom. Kort is írj (50/f)
2016. jún. 9. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:
mit igért?
2016. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért érzed, hogy kihasznál? Mert valószínűleg így is van.


"mindig csak az ígérgetések maradtak nekem", azt írod. Szóval egy megbízhatatlan alakról van szó. Mit is vársz egy ilyentől? Felesleges a csodára várni..


Pont ezért nem szabad hinni olyan szavaknak, amit nem követik tettek. Szövegelni mindenki tud, de ha a szavak mögött nem áll semmi valós tett, akkor ez csak duma marad.

2016. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az okoskodós kèrdèsek:

- ez egy házasság ami a vège felè közelìt?

- vagy egy válás utáni párkapcsolat gyerekek nèlkül?

- mivel tud kihasználni? Jól keresel ès fizeted a költsègeit meg a gyerekeinek is?

- aha vagy egy szeretői viszony, próbálod a pènzeddel elcsalni a fèrjètől hogy majd ő el fog válni, de akkor a pènzedbe volt szerelmes nem belèd.

- vagy ha mègis a felesèged èvek óta, akkor hol vam a jóban rosszban?

- te mikor próbáltál utoljára a kedvère tenni úgy hogy az neki is jó legyen?(nem az nem jó egy nőnek hogy megveszel neki ezt azt. Ès elvársz èrte valamit. Aztán őt hibáztatod miután te ajánlottad fel aztán számonkèred rajta)

- vagy nem fekszik le veled?


Ezeket az okoskodó kèrdèsekeg itt tanultam, ha kevès az info. Èn speciel a szeretős dologra tippelnèk. De èn úgy tanultam ha tanács miatt kèrdeznek, jobb nem válaszolni ha em a JÓ kèrdèst feltenni. Hátha ezek között van a jó kèrdès ès meg tudod magad is válaszolni. :)

2016. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen azért tőrténtek bizonyos dolgok csak még a kapcsolatunk nem érte el azt a szintet a mit beszéltűnk hogy szexelűnk és utána lehet az ősze kőltőzés ha mindegyikűnk meg találja a számitását
2016. jún. 9. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Nekem is van olyan hogy van akivel közös hullámhosszra kerülök, szimpatikus, randizunk, majd idővel rájövök nem mèlyülnek el az èrzèseim. Vagy nem tudom magam elkèpzelbi vele hoaszabb távon. Volt olyan is hogy èreztem hogy valami nem okè, de a lehetősèget megadtam hátha, alakul. Lehet h ez van a dologban. Nem feltètlwn kihasználás. Bár állìtólag nőtársaim èlik ezt a kihasználósdit, ehhez nem tudok hozzászólni. Pár műkörömèrt meg hafestèkèrt ès múló kacatèrt eladják a lelküket... Ha ő ilyen akkor lehet h kihasznál. Neked kell ismerned.

2016. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogad ell semit, ha nem inkább a kérdéseimre nem válaszol és és én is esélyt kértem tőle de még mindig azt mondja hogy oké de mikor később felhozom ki tér a válaszok elől vagy más témát hoz fel
2016. jún. 9. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kicsit konkretizálhatod a dolgot bővebben. Ezek elèg általános dolgok.
2016. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!