Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy párkapcsolatban a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a férfinek kell fizetni mindig, mindent?

Figyelt kérdés
3 évig volt egy bnom. Nálam lakott, nem fizetett semmiért. Én vittem meg hoztam. Én fizettem a mozit az éttermet, a rezsit, mindent. Aztán 3 év után össze jött egy gazdagabb férfival és szakítás után 1 héttel már hozza költözött. Párszor utaltam rá, h ő is fizethetnek néha. Aztán Azóta úgy gondolom, h ez a normális ha mindent a férfi fizet.

2019. máj. 6. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nőként mondom, ha mindketten dolgoznak, akkor a nő is adjon hozzà a közös élethez.
2019. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Két italnál többet soha nem költök nőre, mégis mindig van. Akire költeni kell, azt el kell hajtani.
2019. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan hímneműek, akiknek csak pénzért jut nő. Ha te ezek közé tartozol, az a te hibád.
2019. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nőként is rettentően megvetem az ilyen semmirevaló buta csajokat. Mindenből fizetem a részem. Rezsi, randik, kirándulások, nyaralás, háztartás. Teljesen alap dolog. Egy felnőtt ember így viselkedik. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2019. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mikeXxX ***** válasza:
39%

Kolonc a nyakadból - 😁 !

Pali madár vagy ?

Mert ha nem akkor nyisd már ki a szemedet !

2019. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy vagyok vele, hogy ráérek majd mindent fizetni, ha a gyerekem neveli. Addig szépen fifty fifty.
2019. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Be is ba.zna, ha mindig nekem kellene fizetni. Felesben, vagy pedig hol az egyik fizet, hol a másik...
2019. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon nem normális! Az a nő teged csak jol kihasznált! Persze gondolom te is használtad...


Mint írtam nagyon nem normális! Még az elso 2-3 randin a férfi fizet de utána jo ha pl a nő felajánlja hogy ő fizeti a desszertet vagy üdítőket és azert ha már komolyabb a dolog akkor ugyan ugy vesz neked ajándékokat ruhákat tisztasági szereket ünnepekre még ékszereket is (persze ha teheti)


Nem reg jöttem ossze barátnőmmel de már most vett nekem sok mindent (persze én is neki)

2019. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nem kell. Az első randin egy kávét max. A többit onnantól felesben.
2019. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én sem egy 20000ft vacsira gondoltam hanem egy 1-2000ft süti kávé ra... nem vág a földhöz 2randira 2000-2500 minusz
2019. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!