Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka ha egy 25+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha egy 25+ éves férfinek nincs igénye egy párkapcsolatban heti-kétheti egynél több szexre?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, valami nyomja belül, de össze vagyok zavarodva, mivel mindent megszoktunk teljesen őszintén beszélni és most azt mondja, nincs gond, csak nincs rá idő (ez valamennyire igaz, sajnos keveset tudunk a tanulmányok, szülők miatt találkozni, de szerintem ha valaki nagyon akarja, meg tudja oldani).

Nem tudom, higyjek-e neki, hogy nincs gond, vagy mit tehetnék.

Nem híztam, mióta együtt vagyunk, nem változtam, de egyre jobban csökken emiatt az önbizalmam, nem tudom, mi velem a gond, múltkor is próbáltam kezdeményezni, de akkor fáradt volt és már késő este volt, úgyhogy most ott tartunk, hogy megint egy hete nem volt szex.

Én meg szedem közben a fogamzásgátlót, dühös vagyok, hogy minek kínzom a szervezetem, ha nincs is szex (én döntöttem a szedés mellett).

Csúnyának érzem magam, pedig igyekszem csinos lenni, nagyon el vagyok már keseredve, hogy ha három év után itt tartunk, mi lesz 10 év múlva?

Nincsen harmadik fél, ebben egészen biztos vagyok, mindig nyílt kártyákkal játszunk.

Ő váltig állítja, hogy nincs semmi gond, csak nem úgy alakul mostanában a találkozás, sok más program miatt nem jut rá idő. Az igaz, hogy a kapcsolat elején sem volt valami sok a szex, de nekem ez már kevés és kezdem elveszteni a lelkesedésem.

Nem tudom, mit tehetnék, többször szóbahoztam már, de nem látom értelmét már újra "nyomasztani" ezzel.

23/N


2018. máj. 27. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem normális. Ne zárd ki a 3.felet! Senki nem gondolja, hogy az ő párja olyan, amíg be nem bizonyosodik.
2018. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Előtte mennyit szexeltetek?

Lehet, hogy nem igényli többet?

2018. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Jobb ha tovább tolod a bicajodat!

Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Az hogy te nyílt lapokkal játszol, az oké, de miért vagy benne olyan biztos, hogy ő is?

Már most nem egyformák az igényeitek, akkor minek kivárni, amíg idegileg tönkremész? Nem kérdés, felejtős a dolog.

2018. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.: nincs harmadik. Nem takargatunk semmit egymás előtt, egyikünk sem tudna tükörbe nézni, ha megcsalnánk a másikat és az egyéb tetteiben látom, hogy tényleg szeret. Nekem elváltak a szüleim megcsalás miatt, ha bárki más lenne, azonnal szólna, tudja, hogy nekem ez mennyire érzékeny dolog. Sokszor beszéltünk erről.


2 : az a baj, hogy heti 1-2-szer tudunk jelenleg találkozni és emiatt nem mindig van szex. De az elején sem volt sokkal több az biztos, igazából akkor annyira nem figyeltem, az is lehet, hogy akkor is ennyi volt, csak mostanában kezdett el hiányozni jobban.

2018. máj. 27. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nem tudunk sokat mondani. Rengeteg oka lehet a dolognak. Történt valami változás?
2018. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom...lehet, hogy ténykeg ennyi az igénye. De közben emiatt csúnyanak érzem magam, hogy nem vagyok kívánatos, vagy valamit rosszul csinálok, nem tudom. Mindent el szoktunk mondani egymásnak, a legrosazabb dolgokat is, exek, csalódások, félelmek, mindenről tudunk beszélni, ezért vagyok bizonytalan, hogy akkor miért pont ebben ne lenne igaz az, amit mond, hogy neki ennyi elég. Nem tudom, össze vagyok zavarodva és csúnyának érzem magam :(
2018. máj. 27. 18:01
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Azért az hardcore, hogy egy lány csúnyának érzi magát, ha heti 1-2-szer fekszenek le vele, de a srácok kikapnak, ha csúnyának merik érezni magukat 20 éves koruk felett szűzként! :D
2018. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
#6: akkor szerinted minden férfi csúnya, akivel nem akarnak lefeküdni?
2018. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, nem az érzi csúnyának magát, akinek kellene. ("Dagadt pasiként van esélyem topmodellnél?")
2018. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ribammc.

Ez nem probléma! 10 év múlva talán gyereked lesz, és boldog leszel, ha egyedül elmehetsz kakilni v alszol 4 órát egybe.

Az önbizalomnak nincs köze a szexhez. A singliknek nincs önbizalmuk?!

Mindennap kefélnem kell ,h legyen önbizalmam. Haha beisbaszna!

A másik félnek nem igazán van köze avte önbizalmadhoz, az belülről fakad.

Amúgy rákapott a netre(ha érted mire gondolok)

A 3. félt meg nem kell teljesen kizárni. Persze, őszinteség, bizalom. Csak nehogy csalódj, kis facccimádó.

2018. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!