Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor jön el az ideje, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az ideje, egy mondhatni friss párkapcsolatban, amikor a férfinek már "illik" egy drágább ajándékot (ékszert) venni a nőnek? Te mikor és mit vettél a barátnődnek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Mikor ilyen kérdéseket olvasok, annyira röhögök magamon, mert olyan magasra szalad a szemöldököm, hogy kb eltűnik a hajam alatt.


Nem illik. Vagy akkor a nőnek is illik. Elmúltak azok az idők, mikor egy tehénért meg lehetett venni minket.

2017. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy illene ha szeretnéd meglepni tedd. Csak mondjuk első hat hónapban nem érdemes mert addig még bárhogy alakulhat az ismerkedés, inkább hosszabb távon gondolkodj ilyen befektetéseknél.
2017. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mikor megkéred a kezét.
2017. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél máshogy van.

Mi pl. 3 hónapja voltunk együtt (együtt is éltünk már akkor), Karácsonyra gyürüt kaptam.Fél évvel késóbb karláncot szülinapomra.(nincs hosszù ü betüm bocs)

Szerintem amikor ùgy érzed, hogy meg akarod lepni.

32N

2017. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
Nincs ilyen... miért is illene bmikor ajándékként ékszert adni? Az vmilyen kötelező program lenne vagy mi?
2017. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy "illik", szerintem nincs. Én akkor vennék ilyet neki, ha már együtt vagyunk annyi ideje, hogy azt érzem, hogy hosszú távra tervezhetünk együtt ÉS valamiért ajándékot akarok venni neki (lehet simán meglepetés is, nem ellenszolgáltatásra gondoltam).
2017. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor, amikor telik rá, és fontos számodra, hogy meglepd valamivel, aminek örül. Lehet akár 2 hónap is, akár 1 év. A lényeg, hogy olyat adj, aminek tudod, hogy örülne. A befektetett energia többet ér, mint a pénz.


Amúgy én is a jegygyűrűt tartom az első fontos drága ajándéknak. Jelképezi a felnőtt létet, a magasabb rangú terveket, amik magasabb kiadásokkal járnak. Vagy mondjuk még az lehet mérce, hogy magadra mennyit költesz. Ha gyűjtöd a karórákat vagy az autókat, akkor egészen másmilyen az érzelmi értéke az 50. Bonbonnak vagy hűtőmágnesnek, esetleg kulcstartónak.

2017. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 Felnött férfi nem plüssmacit fog ajándékozni, legalábbis én még olyan férfivel nem találkoztam.Virág, ékszwr, parfüm.Most Karácsonykor karórát kaptam, a korábbiakat leírtam.(gyürü, karlánc)

Ez valóban nem egy program, ebben igazad van.De szép gesztus.

2017. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
Azért a plüss meg az ékszer között is van jópár állomás
2017. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyilván van, de a tapasztalatom az, hogy ékszert szeretnek ajándékozni a férfiak.
2017. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!