Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nalatok milyen egy normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok milyen egy normalis kapcsolat? Milyen lenne egy normalis egeszseges parkspcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 eves lany vagyok. 5 eve vagyunk egyutt a parommal es 5 eve lakunk egyutt.

A kerdesem pedig az lenne, hogy nalatok mi fer bele egy kapcsolatba, milyen szabalyok, kompromisszumok vannak?

Mennyi idot toltotok egyutt?

Erdekel mindket fel oldala.


2019. máj. 6. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Egymás alapvető tisztelete

Őszinte kommunikáció

Odaadás, önzetlenség, készségesség

Egymás érzelmi, mentális és fizikális támasza

Hasonló gondolkodás, értékrend, érzelmi intelligencia

Közös célok, tervek kidolgozása és kivitelezése

Egymás iránti csillapíthatatlan szexuális vágy


31F

2019. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Bizonyám elő mindent leírt amire gondoltam. :)

Tisztelet, megbecsülés, szeretet, tegyenek egymásért, a kaocsolatért valamit, ne csak üljenek. És igen, csillapíthatatlan szexuális étvagy :D

2019. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat nem pont erre gondoltam! :D Lehet nem jol fogalmaztam. Kivancsi vagyok ki mennyi idot tolt a parjaval. Hogy vannak e csajos pasis programok kulon. Es mennyi idore

, hanszor egy heten

2019. máj. 6. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Akkor fogalmazz világosabban máskor!


#1

2019. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két oka volt eddig a szakításaimnak. Egy, hogy nem bírt nélkülem meglenni a párom és állandóan vele kellett lennem, ha el is ment valamerre a barátnőivel alig várta hogy hazajöjjön és jött is... Fordítva én meg kaptam a lelkibeszédet mikor későn értem haza egy hasonló programról és megpróbált több is lelkiismeret furdalást okozni azért, mert én jól éreztem magam nélküle és nem hiányoztam neki. Ugyanígy, ha bárhova el kellett menniük nélkülem több napra, legyen az akár a hazautazás... teljesen kész voltak hogy jobban hiányzom én nekik, mint ők nekem.

A második verzió, amikor ugyan nem volt efféle tapadás a részükről, megkaptam a kellő időt, féltékenykedés sem volt, és lelkiismeret furdalás gyártás sem... viszont kihúlt. Mentünk ide oda, de nem volt tűz. Csak elvoltunk egymás mellett, elvoltunk, de nem volt az igazi.

Szóval az egészséefgs "harmónikus" párkapcsolat valahol félúton van szerintem illetve számomra. Ott, ahol mindkét fél meg bír lenni egyedül, de szeretnek is egymással időt tölteni (noha mértékkel). Nem az erőlködésről vagy a kompromisszumokról szól az egész, hanem a kölcsönösségen és azon hogy egyforma értékrendünk és igényeink vannak.

Megemlítem, hogy nekem ilyenben még nem volt részem. Vagyis de, de hamar átfordtak ezek az első forgatókönyvbe. A hamar az relatív, nálam kb egy év volt. 6, egy évnél hosszabb távú kapcsolatom volt eddig.

2019. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20F

személy függő nagyon mert sok párt ismertem akiknek teljesen más igényei voltak érték rendűk mint nekem, meg nekem is most van először barátnőm (nem azért mert nem tudtam össze szedni egyet csak nem akartam mindenfélével összejönni, meg olyant sem akartam ami csak pár honapig tart, meg azt akartam érezni hogy huu ő az igazi oké holnap meg veszem a gyűrűt :D)


a lényeg még az elején vagyunk de nagyon jól halad minden, őszintén tudunk egymással beszélni, megtudjunk beszélni ha egy fárasztó nap volt valakinek, törekszünk a jobb kommunikációra


próbálunk minél többet együtt lenni ő egy kicsivel idősebb nálam (22 éves lesz)szóval ő már dolgozik én most végzek a sulival de mellette vállaltam rész munkát


minden nap beszélünk Facetime, Facebook


voltak vitáink lesznek is de mindketten komolyan gondoljunk szóval csinálunk bizonyos áldozatokat, erőfeszítéseket hogy a másik jobban érezze magát


mivel nem minden nap tudunk találkozni ezért a randikat mindig jol megcsináljunk mindig elmegyünk valami jó helyre vagy programot csinálunk pl: együtt főzzünk meg a vacsorát/ebédet, elmegyünk piknikezni kosarazni teniszezni, van hogy jó pár órát összebújva sorozatokat filmeket nézünk még közösen ps4-ezünk :D, sétálgatunk megnézzünk a városok különleges helyeit, nevezetességeit mintha turisták lennénk, elmegyünk egy baráti társasággal kajálni meg inni ami szintén jó mert mind a ketten szeretünk inni de ami fontosabb ő is ugy szeret inni hogy nem hányásig és nem rosszul létig!

elmegyünk a moziba, vidámparkba (utolsó volt hogy felvitt a hullámvasutra!!!) de még karaokizni is szokunk menni (ezt is egy baráti társasággal)


na most ami teljesen nem fér bele az a flörtölés szerencsére ezzel nincs probléma, megcsalás meg még mint fogalom sem létezik :D (sem ő sem pedig én)


annyit még hozzá teszek hogy eléggondoskodó személyisége van odafigyel rám vitaminokat vesz, de persze én is mindig oda figyelek rá (de mondjunk a vitaminokon lesokkoltam kicsit :D, talán mert neki is én vagyok az első és azért ilyen)


na mindegy ilyen dolog van köztünk

2019. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel együtt élünk, elég sokat vagyunk együtt. Esténként nem igen töltünk együtt hasznos időt, fáradtak vagyunk, mindenki azzal foglalkozik inkább, amihez kedve van. Sok a fiatal szomszédunk, heti 1-2 alkalommal átjárunk egymáshoz beszélgetni, társasozni.

Hétvégente próbálunk hasznos közös időt csinálni magunknak kettesben legalább havi kétszer. Ez építi a kapcsolatunkat. Egyébként mindkét oldalról vannak haveri esték, ahova sokszor megyünk külön. Mivel mindkettőnknek jók a "szabályaink", baromi jól megvagyunk évek óta.

2019. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Délutàn 2-3 körül hazajön, addigra kész az ebéd, ha plusz munka beugrik, van hogy csak este 6 körül ér haza.

Mindennap megbeszéljük ki hogy van, hogy érzi magàt.

Nyaranta feszt az udvaron vagyunk, grillezünk, bogràcsozunk, úszkàlunk, napozunk, kertészkedünk.

Rossz időben hàrmasban (van egy lànyom) tàrsasozunk, kàrtyàzunk.

Baràti hàzaspàr is átjön sokszor, eszünk-iszunk, nyaranta több napra/hétre jönnek vendégek.

Figyelünk egymàsra, meglepjük egymàst ezzel-azzal, én főleg a főzőtudományommal.

Ha van kedvünk elmegyünk vacsizni, de jó időben kiràndulni is sokat jàrunk, orszàg minden területén.

A hàztartàst bent én viszem, de a kinti dolgokat ő.

Összességében kiegészítjük egymàst.

2019. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek szabalyok, megtanultuk mar mi fer bele es mi az ami nem esne jol a masiknak. Kommunikalunk, egyeztetunk, 2 gyerek nelkul havi 1szer mozdulunk ki kettesben, draga a bebiszitter. Estenkent egyutt vagyunk, van amikor egymas mellett molyolunk, van amikor kiulunk a konyhaba es iszogatunk egyutt, tervezgetunk. Egyikonknek sincs igenye ra h masik nelkul heti tobbszor kimozduljon, de ha igy lenne is meg tudnank beszelni, ugy gondolom. 4eve elunk egyutt.
2019. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!