Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek anyagi szempontbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benianyus kérdése:

Szerintetek anyagi szempontbol a mi esetunkben mi lenne a kotelessege a ferfinek?

Figyelt kérdés

31 eves edesanya vagyok, a tunemeny kisfiamat 3 eve nevelem egyedul. Vallalkozo vagyok, de sajat lakasra egyenlore toredeket sikerult osszekaparnom egyedulallokent, mint amennyire szukseg volna. Ettol fuggetlenul nagyon odafigyelek arra, hogy a prüntyimnek mindene meglegyen, es boldog gyerekkora legyen, igy kulfoldre is el szoktunk menni kirandulni, es igyekszem mindent megadni neki, szep lakasban is elunk. Mindennek persze ara van. De nem is ez a lenyeg.

1 eve vagyok egyutt egy tuzszeresz katonaval. Sok hatarszolgalatot kibirt a kapcsolatunk. Na marmost en nem tudok hozza menni, mert o a laktanyaban lakik. Viszont o jon kb heti 3-4 alkalommal. Tobbnyire este jon, hajnalban elmegy. A kisfiammal nagyon szeretik egymast, szoktak egyutt jatszani is. Az egy ev alatt kb ketszer hozott neki 4-6 ezer ft ertekben jatekot, en pedig neha kapok ilyen olyan csokit, bonbont, stb... Nevnapomra semmit, fel sem koszontott. Valentinnapra semmit, karacsonyra semmit. Ha megkerem valamire, hogy segitesen, jon, megteszi. Ugy erzem, szeretem ot, legalabb is a testemmel mindenkepp, nagyon jo vele minden......

Viszont egy valami egyre jobban zavar, bant....

Havonta 105+rezsi a lakasunk. Es meg mindig egyedul fizetem. Egy eve egy forintot sem tett bele, vagy segitett anyagilag... Tobbszor mondta mar, hogy kifizeti a felet, de azota sem tortent e teren semmi... A velemenyeteket szeretnem kikerni, ti mit gondoltok errol? Egy olcso kiehezett ribi anyuka vagyok, vqgy ez igy rendjen van, es elegedjek meg azzal, hogy ezen kivul a probleman kivul egyebkent minden tokeletes, es ertekeljem? Elégedetlen lennék?!?!?!


2019. máj. 7. 11:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyi időt ott tölt, akkor szerintem alap, hogy pl bevásárol, és ad X forintot a rezsire. Végülis neki könnyű, nincs sehol albidíja, rezsije, szex is jut.
2019. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fele azért nem reális, hanem kevesebb. Azt érzem, te szeretnéd komolyabbra fordítani a kapcsolatot. Ehhez viszont az kell, hogy leüljetek beszélgetni, kinek mik a tervei (akár egymással is). Azért egy év után nekem ez már kevés lenne.
2019. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
76%

Én is egyedülálló anyuka vagyok 2 kamasszal, albérletben.

A párom költözött hozzánk de nekem nem jutott eszembe hogy kérjek tőle rezsire vagy slbidijba, mindkettőt akkor is fizetnem kéne ha ő nem lenne.

Ő persze úgy döntött hogy odaadja a fizuját úgyis én vásárolok meg főzök meg neki most táppénz miatt kevés van.

De ha estétől van hajnalig a párod akkor sokat nem is eszik meg nem fogyaszt....de lehet én vagyok nagyvonalú mert nem "kérnék" ebben az esetben.

2019. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
**albidíjba elirtam :-)
2019. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne beleadnia a lakásba? A rezsit se nagyon értem, csak szex után alszik, és megy.

Esetleg kérd meg, hogy ha ott eszik, hogy heti egyszer vásároljon be.

Mivel plusz kiadást neked ő azzal nem csinál, hogy az ágyadban alszik, így nem látom indokoltnak, hogy belefizessen a lakhatásodba.

2019. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
87%

Én, FÉRFI vagyok. Ennek megfelelően mindig adtam pénzt a barátnőmnek és a szeretőmnek. Vagy pénz formájában, vagy bevásárlásban, vagy befizettem a csekkjeit,...

De olvasgatva azt, amiket manapság emberek itt a Gyakorin írnak:

NŐK: Nekem ne fizessen semmit a pasi, nem vagyok "K"!

FÉRFIAK(????): Én még a mozijegyet is felezem, nehogy már fizessek egy nőnek, menjen dolgozni, és köszönje meg, hogy dugom!

Nos ezek alapján, örülj, hogy nem kell fizetned neki a szexért! :(

2019. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a párom csak feljárt, itt aludt, vagy nálam volt hétvégén fel sem merült bennem, hogy bármilyen költséget viselnie kellene.

Szerintem itt is elég lenne, ha néha megkérnéd, hogy vásároljon be, és úgy látogasson meg, ha szoktál főzni is neki.

2019. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kötelessége így semmi. Viszont nekem kevés lenne 1 év után, hogy csak estétől hajnalig van ott és nem költözik oda. Ha odaköltözne, akkor kellene maximum egy kicsit beszállnia arányosan a rezsibe, mert az nőne és a kajába, mert amúgy az albérletet így is úgy is fizetned kellene.
2019. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
6. valaszado, ledobbentem amit irtal... Sajnos mar magam sem tudom mi lenne a normalis. Tipp topp nonek erzem magam, es itt is patika rend es tisztasag, kedvesseg varja. Klasszikus felfogassal jol esne ha gondoskodna ferfikent a szeretett perjarol. Ezt erzem. De nyilvan kikerem mostmar a ti velemenyeteket is.
2019. máj. 7. 11:29
 10/49 A kérdező kommentje:
Nagyon jo fejek vagytok, hogy segitetek ebben, es hogy veszotek a faradsagot, ilyen keszsegesen valaszoltok. Tenyleg koszonom! :)
2019. máj. 7. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!