Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után ideális összeköltözni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.

Kiváncsi vagyok , kinél hogy volt.



2019. máj. 11. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Dolgoztok mindketten? Nekem ettől függ. Meg attól, hogy az egy év alatt mennyire ismertük ki egymást/mennyi időt töltöttünk el. Akkor kb. be tudom lőni, hogy érdemes-e erre lépni.
2019. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neki van már lakása. Ő 30 én 23.
2019. máj. 11. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem már rég össze kellett volna, főleg, ha adott a saját lakás. Nem tizenévesek vagytok már.
2019. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Azt mondják házasság és gyerek előtt nem annyira érdemes összeköltözni. Lehet, hogy nem túl modern hozzáállás, de nem a kisujjamból szívtam ki, hanem statisztikák vannak rá. Meg amúgy a személyes tapasztalatom se túl jó.
2019. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van olyan, aki úgy vállal gyereket, hogy nem élt együtt a gyerek apjával/anyjával? :D Atyaég.
2019. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Tényleg van olyan, aki úgy vállal gyereket, hogy nem élt együtt a gyerek apjával/anyjával? :D Atyaég."

Nyilván, mivel házasság után együtt élünk már és nem a házasságkötés után másnap szülök, így akkor már együtt fogok élni a "gyerek apjával", akire jobban szeretném inkább majd a férjem kifejezést használni...

De ez nem is a kérdéshez tartozik.

Házasság előtt én sem költözöm össze, amúgy meg ha inkább úgy fogalmaznánk meg a kérdést, hogy mikor érdemes komolyabban elköteleződni, akkor kb. 2-3 év. De sokmindentől függ. Legfőképp azon, hogy mennyi idő után szembesültök olyan komolyabb problémával, amit közösen kell megoldanotok, mert ekkor mutatkozik meg valóban a másik énje és a kapcsolat stabilitása.

2019. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

70%, akkor ha jól sejtem, dugni se dugtok az esküvőig.F.sza élet lehet.


Kérdező, mi az első hét utàn együtt élünk, valahogy az ő hàzàban több cuccom volt 3 nap utàn, mint az enyémben, így adta magàt a helyzet.

De én akkor màr 30 éves voltam, vàlàs közepén, egy kislàny édesanyjaként.

Egyébként amikor mindketten úgy érzitek, akkor érdemes összeköltözni.

2019. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez minden kapcsolatban más. Sok liaisonom volt, ami sohasem ért el arra a szintre. A mostani páromat egy szerdai napon ismertem meg, és szombaton összecuccoltunk. Ennek sok éve, és azóta is rendületlenül imádjuk egymást.
2019. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi is egy hét után összeköltöztünk, de én már akkor biztosan tudtam, hogy csakis ő lesz a férjem, senki más. Mi is sok éve vagyunk együtt, és ma is dúl a szerelem. Szerintem összeköltözni is csak elköteleződéssel érdemes. A "próbáljuk ki" nem szokott működni hosszú távon, mert az első kis vihar szét is fújja őket.
2019. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!