Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnő, game, kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő, game, kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel sokszor összevesztünk azon h sokoat ülök a game előtt. Megpróbált elcsábítani szeretgetéssel, játékleállítással, fehérneműben illegetéssel és miután nem tudott mit tenni, azt mondtam neki h mért nem próbált meg ütögetni és felb*szni h hátha abba hagyom. Szerinte ez hülyeség. Vélemény? :|
2019. máj. 13. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk neki.

Ha legalább kapcsolatban vagy, figyelhetnél rá, és nem magadra.

Biztos van olyan, amikor nem vagytok együtt, akkor nyomasd a hülye játékokat.

Le fog lépni, hidd el.

Ezek még csak kezdő jelek, most még finoman mutatja ki, de legbelül őrlődik.

2019. máj. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Remélem elhagy, minden ember többet ér egy ócska játéknál és nem kéne az életét egy játékfüggő mellett elcseszni. Ja és neki van igaza, te pedig ezek után magányt érdemelsz.
2019. máj. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyszerűen csak mások az igényeitek.

Ő az emberi kapcsolatra, szeretgetésre vágyik, te a játékra. Nem baj, csak így nem kellene rabolnod az idejét.

2019. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mennyit játszol és mennyit foglalkozol vele? Ez nem mindegy.
2019. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én pontosan emiatt szakítottam végül az előző párommal. Meguntam, hogy állandóan játszik, ami a kapcsolat rovására megy. Az ilyen embereknek, mint te, nem való barátnő.
2019. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te meg baromi sokat fogsz szenvedni, csak meg nem esett le a tantusz... majd lefog...
2019. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Gyereknek nem kell barátnő.

Te játsz tovább, majd mi meg.ugjuk helyetted is ;)

2019. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

Majd megszokja. Férfiként nem ugorhatsz rá mindig, ha viszket a pichája. Ne hanyagold el, de azt se hagyd, hogy farkadnál fogva vezessen. Találd meg az egészséges engyensúlyt. Együttlét után ne rohanj játszani. Néha csak úgy játszt vele, cirógasd, simogasd,csókold de ne dugd meg. Szóval légy férfi, ha te játszol, akkor ne legyeskedjen körülötted, küld a hellyére: Helyedre!

vezényszóval.

2019. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

7.-nél a pont!


Egy NŐ, az FÉRFI társaságra vágyik, nem videójátékozó kisgyerekre.

2019. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Döntsd el, hogy a való életben akarsz élni, kiteljesedni vagy a virtuális térben.
2019. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!