Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm szerint a pénz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint a pénz nem boldogít?

Figyelt kérdés

Őt úgy nevelték h a pénz "a szukseges rossz". Persze spórolnak de számukra sokkal fontosabb/ értékesebb egy egy élmény vagy tárgy amit megvesznek és örömöt okoz..


Ő úgy van a pénzzel h légyen amire kell de annyira nem zavarja ha nem a lehető legtöbbet teszi félre.

Van egy vállalkozása amit most kezd kicsit növekedni de sztem nem tudja h mennyi marad neki haszonként..


Én ennek pont az ellentéte vagyok ami a pénz kérdését illeti. Ő26n


2019. máj. 21. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor adja nekem!

Küldjem a számlaszámot!? 🙂

2019. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Èn is igazat adok a barátnődnek. Igenis fontosak az èlmènyek. Ez a gondolkodás, hogy "a lehető legtöbbet fèlretenni" hosszú távon nagyon egèszsègtelen. Persze kell a fèlretett pènz, mindig jól jön, de az nem minden. Arra nem lehet alapozni az èletet, hogy állandóan csak fèlreteszel, ès nem mèsz nyaralni, mert jaj akkor mi lesz a spólolással, nem mèsz soha moziba, mert micsoda pènzkidobás, hát otthon letöltöm ingyè, nem veszel meg semmit ami megtetszik, mert nem feltètlen fontos...

Az èvek elszaladnak, aztán ott vagy beszürkülve idősen èlmènyek nèlkül, elhidegülve a világtól, mert csak a pènzt kajtattad.

Mindig az arany közèpút a legjobb. Közhely, de erre is igaz. Fèlretenni is kell, de kell arra is áldozni, hogy közben èlvezd az èletet is.

2019. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, és egyáltalán nem bánom, egyikőnk sem spórolós.


Annak aki szerint ellentmondás a pénz nem boldogít, csak a rajta vett dolgok: itt úgy kell érteni a pénz nem boldogítot, hogy önmagában a számok a bankszámládon nem tesznek boldoggá. Már Dagobert bácsinak sem jött be. Hát igen, az alattomos, nyugati kapitalizmus beszivárgása a keleti blokkba, istenítendő a fogyasztást.

2019. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök igaza van. Egy èletünk van, ki kell èlvezni. A gyűjtögetès meg nem tesz boldoggá senkit. Fèlreèrtès ne essèk, kell a tartalèkolás is, de ne az legyen mindenek felett.
2019. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!