Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan sorstárs, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan sorstárs, aki egy agresszív párral él, de érzelmileg még kötődik hozzá?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan érdekel. Miért kötődsz hozzá?
2019. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam sokáig, ott hagytam, és azóta van egy boldog párkapcsolatom. Menekűlj tőle minél hamarabb még mielőtt tönkre tesz lelkileg. Azzal az agresszívvel mindent át éltem amit lehetett..türtem, majd teljesen tönkre tett lelkileg, azt vettem észre magamon hogy az utánna való párkapcsolatomban én ugyan azt kezdtem el csinálni mint amit ő csinált velem. A mostani párom az aki képes volt megszüntetni bennem azt az érzelmi hullámvasutat, agressziót, mindent ami csak rombolja a párkapcsolatot.
2019. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor nem mérges, dühös, nem tudok nála jobbat elképzelni. Mintha két ember lakna benne. Egy jólelkű, segítőkész, szeretetteljes férfi és egy agresszív, érzelmek nélküli barom.
2019. máj. 26. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Mert van amikor a fehér emberben is van egy ördög..


Páros lábbal rúgnám ki, de te csak várd meg míg felrepeszti a szádat vagy beléd rugdos... Tudod mindig eljön a színt lépés , mivel tűrőd.

2019. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Úgyse fogod otthagyni, mert ahhoz túl jól néz ki.
2019. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt kell felismerned, hogy az ő igazi énje az agresszív barom.

A másik csak egy álarc. Azért kedves, mert ez a beetetős szakasz, hogy szerelmes legyél, és eltűrd amikor bánt.

Egyre hosszabban lesz bunkó és egyre kevesebbet rendes.

Úgyhogy gondold végig, hogy akkor is szeretnél-e vele lenni, amikor évente kétszer kedves, a többi 363 napon egy barom.

2019. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!