Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehetséges, hogy egy agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy agresszív pasi nem bántja soha a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Aggódok egy barátnőmért, ugyanis a pasija nekem elég agresszívnak tűnik.. ha felhúzza magát csapkodja a dolgokat, beleüt a falba. Szerintem barátnőmet is erősebben szorongatja a kelleténél, már néha szól is neki, hogy hé ez fáj. Ilyenkor a pasi azonnal abbahagyja. Barátnőm állítja, hogy nem bántja őt, de én ebben nem vagyok biztos, félek, hogy csak nem meri elmondani.
2018. aug. 1. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy kimértnek tűnt pasinál is elpattanhat valami..

Pl az egyik exem mesélte, hogy életében egyszer emelt rá férfi kezet, és történetesen ismertem a srácot.. az egyik legjámborabb akit valaha láttam.


Szerintem sokknál van olyan helyzet amit egyszerűen nem tudnak lereagálni.. férfiként számomra is "ijesztő" ha valaki kikel magából, de ezt így ránézésre abból megállapítani, hogy erősen szorítja meg vagy hogy csapkod.. hát semmire sincs garancia. + a barátnőd van vele, ez az ő döntése, jobb ha nem szólsz bele.

2018. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem létezik de nagyon ritka... 1000bol 1-2 ..
2018. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Idő kérdése, hogy a barátnőd felé is megnyílvánuljon, ugyanis az ilyen emberek a legkevésbé tudnak az indulataikon uralkodni. Még a kapcsolat elején csak-csak tartják magukat, mert félnek, hogy elveszítik a másik embert, de amint nyeregbe érzik magukat, mindig cselekszenek.
2018. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk amikor az ember mellett közvetlen közelben valaki így örjöng automatikusan nem jó érzés inkább félelmet kelt.

Engem már ez zavarna nem a pofont vagy verést várnám.

2018. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Így viselkednek az agresszív emberek. Legközelebb a barátnőd lesz a célpont.
2018. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Jogosan aggódsz. Lehet, hogy eddig még nem bántotta, de csak idő kérdése. Sajnos az ilyen kapcsolatokban élők a legutolsók, akik észreveszik, hogy valami nincs rendjén, szóval ha fontos neked a barátnőd, akkor semmi esetre se hagyd annyiban, ha látsz valami gyanúsat.
2018. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Aggódásod felesleges inkább FÉLTENED KÉNE.
2018. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyenfuggo, az ez ferjem nem volt agressziv de amikor duhongott akkor okollel belevert a falba, uvoltozott DE sosem fenyegetett es sosem bantott. A jelenlegi ferjem detto ugyanez, szettort egy asztalt de soha egy ujjal nem ert hozzam, duhong es utana elvonul lenyugodni-mindketto tudja ha a legkisebb fizikai kontakt , karszoritas barmi es tobbet az eletben nem hall rolam.


Szoval ez egyenfuggo,naluk alapelv h not nem utunk meg semmilyen korulmenyek kozott.

2018. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez egyéni, az exem is belerúgott ebbe-abba, engem nem bántott.


De mikor kezdtek rendszeressé válni a dühkitörései - csip-csup fxságokon -, akkor leültettem és megmondtam, hogy számomra vége.

Lehet, nem ér hozzám "úgy", de visszataszító és kiábrándító, mikor a falat veri, a fejét üti, vagy rugdosódik és csapdos kis hülyeségek miatt is.


A barátnőmnél a párja meg "amúgy" mézesmázos, látszólag körülrajongja a csajt, aztán közben eőrszakoskodik vele, akarnok, hisztis, szerencsétlen csaj már 15 kilót fogyott mellette.

2018. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!