Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz. Sajnos elég rossz alvó vagyok, könnyen felébredek és ha stresszes vagyok nagyon éberen alszom. A párommal lakom együtt. Egy hete dolgozom életem első munakhelyén,ey olyan területen ami teljesen új nekem, semmi tapasztalom nincs benne. Diákként más területen dolgoztam, és a leendő egyetemi végzettségem sem ehhez kapcsolódik.Emiatt nagyon feszült és ideges vagyok, alig alszom azt is rosszul. Ráadásul páromnak viszgaidőszaka van és van egy vizsgája amire kell egy nagy mappa, már negyedjére csinálja. Sosem lett időben kesz vele. Még így a munka mellett is segítettem neki, vasárnap is éjfélig csináltam neki. Hétfőn leadta és elment barátokkal kocsmázni. Csak annyit kértem 11 előtt jöjjön haza, mert nagyon zörög, ha hazajön és akkor megint nem alszom. 9:20 kor mondta, hogy mindjárt indul. 15 perc mire hazaér. Vártam de nem jött. Több mint egy óra múlva felhívtam, még el sem indult. 11 után ért haza, összevesztünk, hogy én ne mondjam meg neki, hogy mikor kell jönnie nem gyerek már.... Ha ez hétvégen lett volna, vagy olyankor amikor pihentebb vagyok nem lett volna baj. Sőt sosem mondom h ekkorra vagy akkorra legyen itthon. De most fontos lett volna. De meg én vagyok a hisztis, meg nem vagyok az anyja és ne mondjam meg neki, nem kell neki időre itthon lennie, é különben is miért nem aludtam már rég. Nektek mi a véleménytek?
2019. máj. 28. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Citromfű tea lefekvés előtt fél órával, az ő feladatait meg hagyd rá. Egy hónap használat után tarts két hét szünetet.
2019. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolim, hogy feszült vagy,azt ilyenkor az is baj,ami mâskor nem.Ha nem tudsz aludni,az nem azért van,mert ő zörög,mikor hazaér.Ha nem alszol az amiatt van,amit leírtál.Ha otthon van se alszol.Akkor mi a különbség?Semmi.Bocs,de igaza van a barátodnak.(N)
2019. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem tudsz aludni, nem vagy fáradt. Egy kis torna vagy futás délután megoldja a problémát. A citromfű szerintem is jó, az idegeket is nyugtatja. A Vesperas tea még hatékonyabb.

Azt meg most, időben tanuljátok meg, hogy a feszültséget nem a másikon vezetjük le, és nem kell minden mozdulatunknak a másiktól függenie.

2019. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Menj másik szobába zárd be az ajtót stb. Én sem szerettem mikor exem mindig parancsba adta hogy amikor ő alszik nem lehet semmit csinálni mert hogy felkeltem vele meg zavarom. Hát menjen a ......

Egyébként nekem a nyugtató teakeverék jött be.

2019. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Először is nem neked kell megcsinálni az ő tanulnivalóját. Azt csinálja ő,bármeddig tart.

Másodszorra,próbáld magad lefárasztani vagy valamilyen módszerrel elérni,hogy álmos legyél.

Harmadszorra,ha esetleg tényleg nagyon zörög,menj olyan szobába,ahol nem hallod vagy füldugó.


Azt nem jellemzem,hogy min vesztetek össze. Ezek csak megoldások lehetnek.

2019. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Abban igaza van, hogy nem mondhatod meg neki, mikor jöjjön haza. Az alvásproblémádat meg kell oldanod. Viszont azt nem értem, hogy az ő egyetemi cuccá miért te csinálod, ha van neked is elég bajod?

Mióta vagytok együtt? Mindenkinek tekintettel kéne lennie a másikra.

2019. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ezek olyan veszekedések, ahol valami piszlicsáré szarság miatt cseszegetitek a másikat, ahelyett, hogy nyíltan és őszintén megbeszélnétek, hogy ki mit érez.


Hiszen ez a veszekedés nem arról szól, hogy 2300kor ért haza vagy 23:40kor, mert ez valójában teljesen mindegy.

Ez arról szól, hogy te bizonytalannak érzed a munkahelyed, nem tudod,meg fogsz-e felelni. Hogy bánt, hogy nem hálás, amiért segítettél neki azzal a mappával. Hogy nélküled ünnepli a sikert, pedig a te munkád is volt.

2019. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Senki sem olvasta el a leírást teljesen? Vagy én vagyok az egyetlen, akit férfiként is felbax, ha párom azt mondja, X órára otthon vagyok, és beállít X+2 órakor?


Nyilván nehezebb neked ez az időszak, és ez is közrejátszott a veszekedésben. Ha azt mondja, hogy 11-re ér haza, és 11:10-kor beállít, valószínű nem csinálsz belőle ekkora ügyet, de itt azért másfél-két óráról beszélünk, ami rátett az amúgy is nem túl jó idegállapotodra.


Ha mások nem is, én megértelek.

2019. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a valászt! Az utolsónak nagyon igaza van mindenben. Azért én csináltam én is a mappáját,mert megint nem lett volna kész, és akkor kirúgják.
2019. máj. 28. 21:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Amikor irtam az elobb, meg mas volt az utolso valasz. Szoval koszonom, hogy te megertesz, bar reszben a tobbieknek is igaza van. Csak most egy kicsit tobb tamogatasra lenne szuksegem, es ezt tole vartam.
2019. máj. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!