Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők ti meretk tinderről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti meretk tinderről ismerekedni? Mesélnétek sztorikat? Férfiak ti mit gondoltok a tinderrl?

Figyelt kérdés
Régen jelen vagyok ott,de soha nem taálkoztam senkivel onnan...féltem és ismerős lányok mondták,hogy ne is menjek ,mert ők is megbánták. Akik férfiak szimpatikusaok lettek volna pár nap után előjött az igazi bunkó énük,meg az sem tetszett,hogy ők általában már vagy 40-50emberrel tuti találkoztak és ilyen felgmán is beszéltek,hogy pff taláiztam egy csajjal elég ronda volt,inkább goyran rövidre zártam és haosnlók...
2019. máj. 30. 13:51
 1/4 Women are property ***** válasza:
Nem használom. Nem is szívesen ismerkednék olyannal, aki regisztrálva van.
2019. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Tinder az egy fertő nagyrészt. Nekem volt már társkeresővel jó tapasztalatom (nem alkalmi dolog,kapcsolat!), de az nem a Tinder volt :D
2019. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismertem meg a párom, jövő héten esküvő. 😉
2019. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jót és rosszat egyaránt tudok mondani a tinderről.

Talán 10-12 randim volt, és fiatal, csinos lány vagyok.


Volt nagyon sok kínos eset, pl. élőben nem volt témán, míg előtte facen hetekig beszélgettünk mindenről, vagy megcsapott az ápolatlan szájszaga, és innentől volt kellemetlen az egész, esetleg a tinderes beállított képekhez képest egy tróger állított oda. Volt zaklatós témám is, egy randi után írogatott, hívogatott ahol tudott két fiú is.

Szóval nem mondom, hogy tele van komoly, értelmes, normális fiúkkal.

Nagyjából 3-400 matchből jött össze ez a 10 randi, kb 2 év alatt (megszakításokkal).

Egy fiúval lett 4-5 randi, de kapcsolat nem, nem találtam meg benne azt a kis pluszt.

És két fiúval komoly kapcsolat, jelenleg is boldog vagyok.

Az előző párommal csak viccből mentünk el, a sok rossz első randi után gondoltuk mindketten, hogy na, legyen még egy rossz, aztán egy évet voltunk együtt.

A mostani párommal pedig fél óra chat után ültem be egy kávéra, és azóta hetente 3-4 napot töltünk együtt, 4 hónapja tart.


Szóval én azt mondom, hogy lehet ezt ésszel is, sülhet ki jó és rossz is belőle, de nem ördögtől való.

Remélem segítettem.


25L

2019. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!