Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözesi problémak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jokedv kérdése:

Összeköltözesi problémak. Tapasztalatok Es vélemények érdekelnek?! Masoknak is ennyire nehéz volt az eleje?

Figyelt kérdés
Parommal 3hete költöztünk össze. Elötte 2 évet dolgoztunk együtt, de ott nem sokat beszélgettünk szoval nem ismertük egymast annyira hogy tudjuk milyen a "Civil" életben. Aztan hamar összeköltöztünk mert nem volt mas valasztasunk együtt lenni. 300km valasztott volna el egymastol, igy bevallaltuk. De annyira nehéz megszokni/kiismerni a masikat. Én probalok minél többett beszelgetni ezzel is jobban megismerni, ö pedig nem szeret mesélni. Ha van valami amit szerintem nem jol csinal (viselkedés/megbantas) azt közlöm vele. És ez neki mar sok. Nalatok hogy müködik ez a dolog? Masoknak is vannak nehézségei összeköltözéssel kapcsolatban?
2019. jún. 3. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Lakva ismerszik meg a másik...
2019. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom az első randin eleget beszélt, nem tűnt fel semmi különös. Aztán nagyon hamar rájöttem, hogy ezzel az emberrel nem lesznek nagy beszélgetős estéink. Ami engem nagyon zavart, mert én is szeretem megismerni a másikat, fontos, hogy tudjunk bármiről beszélgetni. Az elején kb. annyi volt a téma, hogy mi volt a munkában, mit kell holnap elintézni aztán szevasz. Ha bármit kérdeztem, két szóval válaszolt. Abban bíztam, hogy később jobb lesz, mert azokkal, akiket már ismert, tudott beszélgetni. És tényleg, 9 hónapja vagyunk együtt, teljesen megnyílt. Most sem beszél egyfolytában, de már nincs az az érzésem, hogy jaj most kinek mondjam el a dolgaimat.
2019. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fura, hogy 2 év alatt nem derült ki, hogy ilyen. Nekem meg összeköltözni egy majdnem ismeretlennel elég meredek, de ti tudjátok. Ennek sok értelmét és jövőjét nem látom.
2019. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, együtt dolgoztatok, de gondolom randiztatok is, nem? Ott nem beszélgetettek?
2019. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a végen randiztunk parszor. Mindig tetszettünk egymasnak, de nem kezdeményezet ö se én se. A végén nekem mennem kellett a munkahelyröl és akkor azt mondta most vagy soha, lépni Kell.
2019. jún. 5. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Hiába a kapcsolat, a randizás, ha nem minőségi, nem ismered meg a másikat, és kvázi egy idegennel költözöl össze, az lesz, hogy nehezen viselitek egymást. Aztán vagy kibírja a kapcsolat és átvészelitek, összecsiszolódtok, vagy nem, és jön a szakítás, szétköltözés.

Nálunk semmi gond nem volt. 1 év járás után költöztünk össze, addigra rég a menyasszonya voltam már, és fél év után megvolt az esküvő is. 7,5 éves házasok vagyunk, 9 éve együtt, az ég világon semmi gond nem volt összeköltözéskor. Amíg sima párkapcsolatban voltunk, sok időt töltöttünk együtt, rengeteget beszélgettünk, megismertük egymást, és összeköltözéskor semmi olyasmit nem tudtunk meg egymásról amit előtte már ne tudtunk volna. Azóta is imádunk együtt élni, van 2 kutyánk, akik tulajdonképp az enyémek, de megszerették a férjemet is. Minden úgy jó ahogy van:)

2019. jún. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!