Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miről szoktatok beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miről szoktatok beszélgetni mikor valakivel hosszú kapcsolat céljából ismerkedtek? Főleg az eleje érdekelne.

Figyelt kérdés

Nincs gond ezzel nálam, szinte bárkivel szót értek de ez nem munka vagy hobbi..akkor mégis miről?

Valami általános téma lenne jó, nem?


2019. jan. 16. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Kezdjük ott, hogy rám alapból negatívan hat, hogyha "hosszú kapcsolat céljából" ismerkedem. Nem tudom, hogy más hogy van vele, de számomra ilyenkor mindig van egy bizonyos fokú stressz, hogy jaj el ne rontsam, jaj hogyan tartsam fent az érdeklődését stb..


Sokkal jobb úgy ismerkedni, hogy kötetlen a beszélgetés és az ismerkedés is. Amennyiben szimpatikusak vagytok egymásnak úgyis alakulni fog a kapcsolat és nagyon jó érzés ráébredni arra, hogy egyszer csak azt veszed észre, hogy szeretetet érzel a másik fél iránt.

2019. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nálam sosem volt ilyen, hogy eleve hosszú kapcsolat céljából ismerkedtem volna. Hiszen honnan a bánatból tudnám hogy hosszú lesz vagy sem, ezt lehetetlen előre megmondani. Egyszerűen ismerkedem, aztán lesz belőle ami lesz, egyéjszakás vagy több éves kapcsolat, meg a kettő között bármilyen időtartamú. Alapvető cél viszont, hogy mielőbb legyen szex, mert az rengeteg dolgot eldönt, hogy érdemes-e vesződni a lánnyal vagy sem...
2019. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki mit szeret egy kapcsolatban, ki mit nem, kinél mire fut ki a kapcsolat, ki milyen tempóban haladna a kapcsolattal. Ha ezek megvannak, akkor lehet egyeztetni kinek mi az életcélja, folytatni az ismerkedést. Aki ilyen ahogy esik úgy puffanik, majd meglátjuk hozzáállással lavírozgat, azt nem kell megismernem jobban. A franc se vár éveket pusztán arra, hogy startvonalhoz álljon.

32/f

2019. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről. A sütireceptektől kezdve a politikán át a földönkívüliekig minden játszik. Nálam eleve ott kezdődik a hosszú kapcsolatra való alkalmasság, hogy gond nélkül tudunk bármiről beszélni és nem kell görcsösen filózni azon, hogy úr isten miről is kéne beszélgetni. Az a legjobb ha jön minden magától.
2019. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal általában azzal szoktam kezdeni a randit ha első, hogy keresek a lányon valamit ami tetszik. Például a tetszik a stílusa, elmondom neki, hogy tetszik a stílusa és rákérdezek, hogy honnan tanult ilyen stílusosan öltözködni.

Ebből elindul egy beszélgetés, ami mellesleg oldja a feszültséget bennem és nyilván neki is tetszik.

2019. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem okoz gondot a munka-hobbi téma, mert életem nagy részét ezek teszik ki. Még ha olvasok is valamiről, azt sem tudom ezektől függetleníteni, mert vagy a munkám miatt olvasom, vagy az olvasás mint hobbi miatt olvasom.
2019. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát amiről lehet.

Sajnos azokkal akikkel tartós kapcsolatom lett semmi olyasmiről nem tudtam ami érdekel.

2019. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!