Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözési probléma. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözési probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A párommal kicsit több ,mint 3hónapja vagyunk együtt . Elterveztük decemberben ,hogy kiköltözünk németországba. Sikerült ,itt vagyunk ,de 2hete teljesen elhidegültünk egymástól ő távolságtartó lett én pedig nem tudom mit gondoljak. Az eleje nagyon jó volt minden aztan volt pár apró vita amiket sikerült átbeszelni ,de valami nrm klappol szeretem ,de ha ìgy folytatódik nem fog működni erre jutottunk. Mi lehet a megoldás ,miért van ez? Hirtelen jött ... valaszok hanyagoljanak. Én 18f ő 20l .
2018. febr. 9. 19:01
1 2
 1/11 Derwer ***** válasza:

Három hónap után kijönni nekem kicsit bátor. Nekünk másfél éves kapcsolattal se volt könnyű.

És volt jóval hosszabb mosoly szünet, mint két hét... Mindenkinek be kell szoknia.

Lehet a meló helyen nem még annyira jól. Vagy fél, hogy miként éltek meg. Vagy bármi más is lehet a háttérben.

2018. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
3 hónap alatt nem lehet megismerni a másikat. Senkivel sem költöznék össze főleg nem egy másik országban. Mindketten nagyon fiatalok vagytok, nem kellene még tanulnotok?
2018. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindketten leerettsegiztunk mar ,van autonk . Jogositvanyunk. Nemetul is alapszinten beszelunk. Meg angolul is. Mindketten szeretnenk egyetemre menni. Konkretizalom a kerdest. Mekkora az eselye ,hogy ez csak atmeneti es ,hogy hosszutavu es melyik miert. Mi is tisztaba voltunk mivel nezunk szemben. Megoldast keresek.
2018. febr. 9. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a teljesen úgy helyzet, környezet?


Milyen vitákról van szó?

2018. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Derwer ***** válasza:

Fiatalok vagytok. Talán elsők is egymásnak. Fiatal a kapcsolat is.

Ebből az következik, hogy bármi lehet, mert nincs rutinotok, mintátok, hogy miként kezeljétek az ilyen dolgokat. (Részlegesen saját tapasztalatból is írok)


Beszélgetni kell az biztos. De egyelőre nincs több infó. (Illetve ha csak a párod dolgozik, akkor az ez iránti elismerést érdemes kifejezned számára. Szerintem... )

2018. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem, hogy nem ismertétek ki egymást. Ennyi idő után eléggé merész dolog kiköltözni a másikkal. Értem én, hogy rózsaszín köd, meg dúl a szerelem.


3 hónap alatt nem lézetik, hogy elhidegüljetek egymástól. Mivel akkor ismered emg a másiakt igazán, ha együtt laktok..így valószínű, hogy ő már nem szerelmes beléd.

2018. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A viták főleg ilyen dolgokon voltak házimunka stb.,de úgy érzem ezeket tiaztáztuk. Neki is volt már egy több éves kapcsolatq elötte és nekem is.
2018. febr. 10. 10:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt a rózsaszín köd és el is illant minden érzelem, az baj. Az azt gondolom menthetetlen.

Ha csak átmenetileg mindketten stresszesebbek vagytok, akkor közös munkával menthető a történet.

2018. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon merész dolog volt ez ìgy részetekről. Itthon is necces szerintem összeköltözni 3 hónap után, de kimenni, neki vágni a nagyvilágnak egy kvázi idegennel...
2018. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,miert vagytok ki bukva azon ,hogy kijöttünk. Tényleg korai a kapcsolatnak ,de azon kívül semmi más hátulütő. Nekem azóta két munkám van ,amúgy nem megy ,nem szeret már ami mondjuk erdekes ,mert míg ő már kinnt volt en meg otthon bármit meg tett volna ,hogy kijöjjek ,most 1 hónap után meg ez megváltozott ,érdekes es en is megismertem milyen igazabol es csalódtam. Elköltözök és kész. Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 8. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!